Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero fiúk ha egy műtét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk ha egy műtét előtt álló transzexuális nő (tehát még férfi testben élő nő) oda menne hozzátok hogy nagyon bejöttök neki mi lenne a maximum amit megengednétek neki pl. : ölelés, puszi vagy komolyabb dolgokba is belemennétek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha már műtét után (szexi csajként) megy oda?

2014. máj. 11. 03:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Én magam vinném vissza a műtőbe...
2014. máj. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, szerintem el is futnék! Sajnálom is őket.
2014. máj. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
csak ha szakálla is van:D
2014. máj. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Roncsok lesztek nem nők. Undorító.
2014. máj. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
fejberugnám
2014. máj. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Emberek mi a tököm bajotok van? Csak úgy sugárzik a düh néhány választól...

A kérdésre meg, sajnos ezekből az emberekből nem lesz szexi csaj. Láttam már ilyet többször, utcán, villamoson, és lerí róluk hogy férfiak női ruhában. Hiába operáltatja akár át magát, a nemi érés után megmarad a hangja meg az arcformája is, testalkata, stb. Én meg a nőket szeretem, szal tudod a választ.

2014. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom megbántani az ilyen embereket, ezért normálisan fogalmazok. Nekem ez abba az elfogadható kategóriába van, hogy azt csinál amit akar csak én ne kerüljek bele, vagyis velem ne akarjon semmit se műtét előtt se műtét után de effektív bajom nincs vele, szóval nem szólnék be neki vagy hasonlók. 24/F
2014. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
A belső identitás zavara nem az en dolgom. De ne akarja ezt rám tolni. Ne akarjon tőlem semmit.
2014. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Szexi csaj egyikből sem lesz. Meg ép ember sem.
2014. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

tisztázom a félreértéseket:


az, aki transzszexuális, nem azért operáltatkja át magát, mert NEKED akar tetszeni, henm mert Ő maga így érzi magát jól. innentől kezdve a véleményetek irreleváns :)

2014. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!