Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ijesztenek el ezek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ijesztenek el ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Először is, azért érdekel, mert eddig ha volt is kapcsolatom, nem tartott sokáig vagy pedig szépen lassan leépítenek és nem nagyon akarnak velem beszélni. Aztán persze lehet nem velem van a baj, hanem azokkal akikekkel találkoztam, csak valahogy elkezdtem filozofálni így az éjszaka közepén :D

Nyilván nem lehet a kérdésemre a választ 100 %-ig megállapítani, csak elmondanék pár dolgot magamról és hátha ezek közül vannak olyanok amik..hogy is mondjam..nem annyira imponálnak egy lánynak.

Szóval nagyon sokat szoktam olvasni (nem csak könyvet, hanem amúgy mindenféléről). Nem nagyon szoktam sportolni, csak futok egy héten 3x. Néha sokat beszélek és nem áll be a szám, de a többynire csendes vagyok és jobban szeretem más emberek beszélgetését hallgatni. Szeretek filmeket nézni, többnyire az olyanokat, amiknek értelmük is van, valamint a vígjátékok közül is az olyanokat kedvelem, amik nem csak és kizárólag poénkodásból állnak, amiknek nincs értelmük. Kedvenc tantárgyan az angol mellett a matek és szeretek sokszor mindenféle matekos dologról beszélgetni :D Egyébkènt nagyon őszinte vagyok, nyíltan kimondom, hogy mit gondolok, mèg akkor is, ha ezzel valakit megbántok. Megvédem magam, ha valaki alaptalanul kezd em szekálni és ha nagyon kihoznak a sodromból, akkor kegyetlen szoktam lenni (már nem verem szét, csak valszeg finoman szólva elküldöm melegebb éghajlatra). Szeretek mosolyogni valamint sokak szerint humoros és kedves vagyok.

Számomra egy lányban az a fontos, hogy legyen kedves, aranyos, értse a viccet, lehessen vele komoly dolgokról beszélni, nem használ ki, ne legyen túl vélony, de túl kövér sem (ha van rajta pár kiló felesleg az nem zavar), nem feltétlenül kell beszédesnek lennie, amúgy sem szeretem a minden lében kanál lányokat. Legyen felelősségteljes, okos, lehessen vele hülyéskedni anélkül, hogy megsértődne.


Teljesen mindegy a nemed, csak mint említettem, arra lennék kíváncsi, hogy ezek közül van-e olyan, ami esetleg egy átlag lánynak nem jön be.


17/f


2016. aug. 19. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nincs ezekkel a tulajfonságokkal én is olyan vagyok amilyet leírtál :)

14l

2016. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Annyi eltéréssel hogy én gyűlölöm az angolt és oroszt tanulok helyette.


De egyébként nem hiszem hogy lenne olyan tulajdonság ami ne jönne be egy normális lánynak.😊

2016. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, én pedig oroszul fogok tanulni a közeljövőben :))
2016. aug. 20. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3. Akkor menj CS:GO-zni. Hamar megfogsz tanulni. :)
2016. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó:) nincs veled baj:)

Ja és amiket leírtál egyet kivéve az összes illik rám😄

2016. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán unalmasnak találnak, vagy nekik nem ilyen fiú kell. De biztos van, akinek bejön ez is.
2016. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!