Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hogy néz ki az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy néz ki az ideális lány? (külső&belső tulajdonságok)

Figyelt kérdés
Milyen lányok tulajdonságokkal rendelkező lányt tartatok számtokra ideállnak külső és belső szempontból.Illetve milyen lány számít cukinak/szimpatikusnak számotokra?(:
2016. ápr. 8. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól.
2016. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Külsőre nincs konkrét ideálom, lényeg hogy összességében vonzónak találjam. Belső...hát legyen kedves, őszinte, kíváncsi és hűséges. Nem kell hogy rajtam kívül megszűnjön számára a világ, de érezze mhogy fontos vagyok neki és ne csak a kapcsolat elején. Ne hanyagoljon el és legyen képes kűzdeni a kapcsolatunkért ha mégis problémák adódnának. Természetesen ezek kölcsönös dolgok :) Ja és lehetőleg ne legyen olyan hogy "bocs megismertem valakit aki iránt többet érzek.." Naggyából ennyi :)
2016. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A harmadik szem ***** válasza:
86%

Ezt soha, semmilyen körülmények közt nem lehet megmondani. Az aki elkezdi sorolni, hogy "kedves, hűséges, stb" annak nincs fogalma miről beszél.

Az ideális pár mindenki számára pont olyan, mint ő maga is.

2016. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szép csaj lenne ha nem lenne ennyire mű és kacsaszájú.
2016. ápr. 8. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szóval azt akarod tudni hogy hogy néz ki a belsője? Többnyire a humanoidok egészen hasonlóak belülről
2016. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem konkrétan külsőséggel nincsenek nagy elvárásaim sőt nekem szinte mindegy hogy néz ki valaki külsőre. Itt azt értem akár sovány, akár husis egy lány vagy nő vagy már picit duci még rohadtul nem tud engem zavarni, hiába a társadalom így vagy úgy én nem egy szép, kövér nőt látok akik tényleg vonzóak tudnak lenni, jó picit duci abba nincs semmi ez lehet akár genetika is nem nagy ügy. Persze ha valaki már hihetetlenül el van hízva az is azért szokott zavarni mert számomra ez már igénytelenségre utal, arra hogy valaki eléggé önpusztító életet él, nem foglalkozik azzal hogy egészségügyi baja is lehetnek ha nagyon elvan hízva. Ha tesz érte, oda figyel magára és akarja az már más az dicséretes. De most így külsőre is nekem jóval többet számít egy kedves mosoly, egy jó kisugárzás. Haj, szeme színe nekem mindegy nem ezen múlik az ember, persze elvont rózsasín meg zöld és kék meg agyon összevissza festett haj az számomra taszító. Jó ha festve van de normálisan nincs nagyon lenőve, meg tényleg látni hogy szép abba nincs semmi baj. Alkatot már említettem lehet vékony, lehet husis, sportos teljesen mindegy. Nekem magasság szempontjából is az alacsonyabb lányok jönnek be mert én sem vagyok valami hű de magas, de ha nálam magasabb az sem igazán zavar ha arról van szó.


Nálam a külsőn ápoltság az ami fontos, öltözködésre is inkább ízléses legyen ami valóban jól áll neki és nem agyon divatozott, elvont, giccses ruhákba legyen.


Belsőre a kedvesség az ami nekem nagyon fontos, legyen azért okos egy picit, nem elvárásom hogy nagyon stréber legyen, de legyen fogalma az alap dolgokról és ennyi. Legyen intelligens, udvarias, meg tisztelet tudó.


Igazából nincsenek nagy elvárásaim szerintem ezek teljesen elfogadható dolgok, az se baj ha picit visszahúzódó vagy közvetlen típus.


23/F

2016. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagyjából olyan magas, mint én (170cm). Vékony, barna vagy szőke hosszú hajú.

Aranyos, kedves, igényli, hogy törődjenek vele, gyengéd és okos.

Persze ha valakiben megvannak a belső tulajdonságok és nem kövér, akkor is szimpatikus. :)

2016. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szép kicsit rockos rendes:)
2016. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tnorberta válasza:

A külső sosem számitt!!! A belsőt timagatok formáljátok meg!!!

Ezzel csak azt akarom mondani vagyis irni hogy nincs olyan hogy ideal lány!!!

2016. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!