Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat, es ezzel kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, es ezzel kapcsolatos érzelmek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly novemberben megismertem egy srácot, viszont nagyon sokaig csak az interneten beszélgettünk, mivel olyan 1,5 órára lakik attól a várostól ahol én élek. A közös hobbi hozott amugy össze minket, es ennyi idő után megbeszéltünk egy személyes találkozást is,(előtte minden nap skypeoltunk vagy faceookon beszéltünk) ez július végén volt. Jol alakult minden, inkább randi jellege lett a dolognak. Azota minden hétvégén találkozunk, es ezt jo lenne szeptemberben is tartani. (Ő egyetemista, (23) én gimnazista (18)) Viszont nem tudom, hogy mennyire lesz ez igy működőképes, ez a heti egy találkozás. A másik dolog ami aggaszt, hogy eléggé felforgatta az érzelmeim, nem tudom mit érzek jelenleg. Imádom a vele töltött időt, ami mindig jol telik, utálok hazajönni kesobb. Hétköznap is nagyon hiányzik, egyszeruen mar a hétvégéket várom mindennel jobban. Tényleg nagyon-nagyon szeretem, de ennek ellenere nem erzem azt a mindent elsöprő szerelmet. Inkabb csak azt, hogy nagyon biztonságos es megnyugtató szamomra a társasága, és egy nagyon megbízható emberként ismerem. De nem tudom, hogy mi lehet ez, merre tovább. Mert vonzódom hozzá, csak bizonytalan vagyok. Sosem volt még barátom, ő az első talan emiatt érzek igy.



2016. aug. 20. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam mint te az első barátomnál. Hidd el ki fog alakulni még az a szerelem amire gondolsz, de a leírtak alapján már eléggé közel jársz hozzá. Minden idő kérdése. :)
2016. aug. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, pontosan így vagyok én is. Csak én 17 vagyok. A távolság köztünk kb 200 km, a munkája miatt pedig csak Havonta egyszer tudunk találkozni pár órát. Másfél éve vagyunk együtt, eleinte én is csak azt a biztonságot éreztem mellette, mostanra meg rendesen rajongok érte :)

Ne add fel, ha tenyleg olyan megbízható ember, akkor tarts ki mellette, ritka már az ilyen ember. A későbbiekben meg gondolom össze tudtok költözni, vagy valami :)

2016. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!