Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy valaki sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki sose lép túl az első szerelmén? Akkor se, ha viszonzatlan?

Figyelt kérdés

Sose akartam ilyen tipikus hisztis tinilány lenni, aki azt hiszi, hogy 16 évesen megtalálta élete szerelmét, és jaj, már sose fog utána szeretni... De mi van, ha mégis létezik ilyen? Ugye, nem?

Sokszor hallottam már olyat, hogy valaki egész életében nem tud teljesen túllépni az első szerelmén. Mármint összejön később másokkal, de egy része mindig szeretni fogja a legelső fiút/lányt az életében, és utána már nem fog olyan hatalmas érzéseket táplálni mások iránt, vagy legalábbis máshogy (inkább kötődik hozzájuk, velük akar családot alapítani stb, de nem lesz akkora láng, mint annál a kamaszszerelemnél). Ha ilyen tényleg létezik, akkor ez lehet igaz akkor is, ha az első szerelem viszonzatlan? Ha az tényleg mély...?



2016. aug. 21. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Istenem...
2016. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Esélyes, 17-18 évesen ismertem meg egy lányt, 3 éve csak barátok vagyunk, azóta nem is ismerkedtem másokkal, egyszerűen nem éreztem késztetést.


Viszont hiányzik valaki az életemből nekem is, csak még nem találtam meg. De jobb társaságban azért már nem ugrok egyből vissza gondolatban, de ehhez kellett pár év. Talán nemsokára sikerül is túllépni ezen az egészen. Nem reménytelen a dolog.

2016. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

most gúnyolódhatnék az egymilliomodik ilyen kérdésen, de erőt veszek magamon és nem teszem ... ilyen napom van ..

16 évesen még csak az elején jársz mindennek, csak a következő mondjuk 5 évben is annyit fog változni az ízlésed és a saját személyiséged is hogy el sem hinnéd ... van az az állapot amikor az ember azt hiszi, hogy soha, senki más nem lehet olyan, mint X Y ... de ez pontosan addig tart amíg még is összetalálkozol azzal aki erre képes ... és mivel fiatal vagy erre rengeteg időd van ... nyugodt legyél, minden rendbe lesz :D

2016. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ismeros helyzet. 9evig tetszett egy srac es meg nem vagyok tul rajta... most kezdodik a 10eve a szenvedesemnek hisz itt is csak az en reszemrol van szerelem
2016. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem olyan nincs, hogy soha nem lépsz túl rajta. Ha viszonzatlan akkor főleg nem. Nekem az első három szerelmem mind viszonzatlan volt, emésztettem is magam rajtuk egy ideig, de már az arcukra sem nagyon emlékszem a lányoknak akiket anno annyira akartam. Az idő mindent megold. :) 19f
2016. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Lehetségesnek, lehetséges, én is ismerek ilyen nőt 30+ korral.. Persze csak mély barátság miatt mondta el nekem, a férjének ezt nem vallja be, hogy még mindig a tinédzserkori első él a fejében mint igazi szerelem...



Kérdező: a "nagy ő" már visszautasított téged, esetleg szakítottatok? Mennyire ismerted meg őt?

2016. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mit érzek, mert már elmondtam neki, hátha így lezárom. (Nem sikerült.) De tudom, hogy ő egy másik lányért van oda (ami szintén elég reménytelen :D). 7 éve ismerem (osztálytársam), és már volt köztünk csók is, ami nekem az első igazán jó csókom volt. Szóval nálam az már nem valószínű, hogy az arcát is el tudnám felejteni... :D
2016. aug. 21. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:

előfordul, hogy valaki nem képes továbblépni és leragad egy ilyen vonzalomnál, de ez komoly hiba és elsősorban rajtad múlik, hogy mi történik veled. próbáld elereszteni, ne kapaszkodj bele, ne ragaszkodj az érzéshez és az ő gondolatához, lényéhez. ne foglalkozz folyton vele, ne gondolj állandóan rá, ne nézegesd a képeit, ne kövesd, mikor mit csinál, sőt amennyire lehet, inkább kerüld el, ne keresd a társaságát sem. legjobb minden kapcsolatot megszakítani, de ha iskolatársak vagytok, akkor ez nehéz.

kösd le a gondolataidat más dolgokkal, keress magadnak más elfoglaltságokat, más barátokat, keress másik pasit. egy idő után elmúlik és elfelejted. ha nem is teljesen, de már csak emlék lesznem egy folyamatosan benned égő érzés.

2016. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
soha és örökké csak a mesében van...szóval nem. simán lehet, hogy sokáig fog tartani(akár évekig)míg túllépsz rajta, de előbb utóbb fog jönni valaki más aki 5 perc alatt elfejteti veled az elsőt.
2016. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélye...
2016. aug. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!