Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első szerelem viszonzatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szerelem viszonzatlan, az rányomhatja a bélyegét az elkövetkezendő kapcsolataimra?

Figyelt kérdés
14/L

2014. febr. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 evesen ez meg csak gyerek szerelem (en hatodiktol nyolcadikig szerettem igy egy fiut, kesobb rajottem, hogy ez semmi nem volt). Most 17 vagyok. Majdnem egy eve szeretek egy fiut pedig oktober kozepen megtudtam, hogy o nem ugy nez ram. Egyszeruen nem tudom rajta tultenni magam. Tobbe kevesbe mar elfogadtam, hogy sosem felejtem el es nem lesz szamomra kozombos, csak kozben rohadtul szanalmasnak erzem magam. Szinte minden nap latom es mosolygok, es ha arra jonnek osztalytarsai ot furkeszem, ha hilteren felbukkan a szivem hevesebben ver. Amikor egy masik lannyal volt (szemmel lathatoan tetszett neki) nem tudtam visszatartani a konnyeim. Na mind1! a legyeg, hogy az elet piszok nehez es igazsagtalan
2014. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
véleményem szerint nem lehetsz igazán szerelmes amíg viszonzatlan. én is azt hittem, hogy szerelmes vagyok egy srácba, 3 évig, viszonzatlanul. aztán szerelmes lettem vlkibe aki viszont szeretett, na az az igazi szerelem, minden mással összehasonlíthatatlan. az is ek fog jönni, nyugi. 19L
2014. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. : Én is, mikor meglátom egy másik lánnyal, aki tetszik neki, azt érzem, hogy "úristen valaki tartson meg", mert annyira fáj látni. A csajt meg..hát..konkrétan felakasztanám. Már ránézni sem merek (a fiúra), mert félek, hogy elveszek a szemeiben. Ez volt a legelső alkalom, hogy ilyet éreztem más iránt. Nem esett jól, hogy már az elején így pofra esek! :/
2014. febr. 22. 12:15
 4/4 1342550 válasza:
Szerintem biztos lesz még más is aki viszonozza érzésed , ne bánkodj annyira próbáld meg elfelejteni
2014. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!