Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell egész pontosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egész pontosan csókólozni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2016. aug. 21. 19:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolhatsz rajtam. :)
2016. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az majd jön magától. Nem kell azon agyalni hogy hogyan kell..lol
2016. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jön magától csak ne parázz rá mert az eléggé el tudja rontani
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A partnereddel összeér az ajkatok, résnyire nyitjátok a szátokat, és attól függően hogy melyikőtök a mohóbb, a tudatosabb, a magabiztosabb barangoljátok be egymás száját a nyelvetekkel. Olyan fura ezt így leírni xD. Amúgy jönni fog magától, ne erőltess semmit, és ne is legyél olyan kis szende, legyél magabiztos de egyben egy kicsit elveszett, tudd mit akarsz de azért kérj segítséget vagy hagyd magad vezetni de egyben legyél ua a helyzetnek. Találd meg az arany középutat, jön az ,magától, szinte már ösztönösen, ne parázz rá :).
2016. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd el magad, és élvezd!:) Menni fog! Nem nehéz, pár héttel ezelőtt én is feltettem ugyanezt a kérdést...azóta megtörtént, és még élveztem is.:)
2016. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!