Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ötleteket mondani?

Figyelt kérdés

Közeleg a valentinnap, és a barátomnak azt találtam ki, hogy kártyákra írok dolgokat, pl. ágyba reggeli, szabad este a haverokkal stbstb. És ezeket majd beválthatja mint egy kupont Nálam:-)

Abban kérnék ötleteket, hogy milyen dolgokat írhatnék még rá a kuponjaira? És fiúk ti örülnétek ennek az ajándéknak?:)



2015. jan. 25. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szabad este a haverokkal ha az kartyan kell... problemak vannak
2015. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj uristeeen...:D Nyilvan elmehet maskor is, de most ez egy ötlet volt....nemtudom ebbe mi rossz van:D
2015. jan. 25. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
hamaskor is elmehet az ne ird a kartyara mert azilyen nesze semmi fogd meg jol :D mondjuk en barhol barmikor szex kartyanak orulnek :D suliba izgalmasabb lenne :D
2015. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az exem csinált ilyet, csak az volt a különbség, hogy minden napra volt egy (májusig minden napra). Nem csak kupon, hanem idézet, szeretlek, imádlak, stb. Szexes is volt, annak kb a 10% tudtam beváltani nála.:D

Nagyon tetszett, főleg égetett a kíváncsiság, hogy mi lesz a következő napi cetli (nem olvastam el előre).

Valami hasonlót találj ki te is.

21/F

2015. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Juujjj utolso valaszolo, irhatok privibe?:)
2015. jan. 25. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan.
2015. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4es" Szexes is volt, annak kb a 10% tudtam beváltani nála.":D Mért a maradék 90%ot másnál váltottad be?:D
2015. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem csalok majd, 100%ig beváltom..:P:D
2015. jan. 25. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, akkor jött mindig az a rohadt fejfájás. :D
2015. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkineek! Ha van ötlet még írhattok:)
2015. jan. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!