Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hozzátok fordulok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzátok fordulok?

Figyelt kérdés

16 éves/F vagyok, és most jöttem 1 éve az új suliba!

Nem vagyok nagy szóbajnok, szóval nem sokat beszélek az osztálytársakkal, kivéve egy párral, akik az elején már barátkoztak velem :) De ezek fiúk! A lányok is néha-néha kérdeznek, de ennyi. Őszintén megmondom, még egy barátnőm volt, de az sem tartott sokáig! Szeretnék barátkozni a lányokkal is, de nem merek, mert félek az elutasítástól, és ami utána lenne.



2016. aug. 22. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány elkezd mesélni vmiről akkor szólj hozzá, mutass érdeklődést és máris elkezdődhet egy beszélgetés.
2016. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most nem barátkozol akkor később bánni fogod.
2016. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#: Én szeretnék, de mondom, nem vagyok az a nagy beszélős, és az elutasítástól félek! Ez olyan, mint másoknak valami fóbia!


1#: Köszi, ezt megpróbálom csak legyen olyan téma :)

2016. aug. 22. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, lány vagyok, és engem is utasítottak el, pedig nek szerelmet vallottam, semmiféle vallomást nem tettem.

Csak amikor szóba került a dolog a srác akiről azt hittem jól meg vagyunk alpári stílusban lekoptatott.

Én meg örülten szerelmes voltam utána is bele.

Mégis itt vagyok, s nem írtam ki fb-re, nem tettem fel érvágós képet, nem posztoltam depis idézetet stb.


Nehezen, de túl lehet élni úgy a visszautasítast is, és a szakítást is.

Legyen önbizalmad! Az a kulcs, férfi vagy! Jobb inkább oda menni és kosarat kapni, mint honapokkal/évekkel később rágódni azon, hogy "Mi lett volna ha..."

Ne legyél nyomulós, szép fokozatosan tedd meg a lépéseket, olvass a lány testbeszedebol és jó leszel!

Az esetleges hibákért elnézést!

/L

2016. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erőt veszek magamon, és próbálkozok, de diszkréten! Ment a zöld pacsi mindenkinek!
2016. aug. 22. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj, én sose jártam fiúval a suliból, de barátkoztam velük. ha csak beszélgetni szeretnél velük akkor nyugodtam kezdeményezz és látni fogod ki szimpi, ki elutasitó, ki kényes stb, ez észrevehető lesz :) ne aggódj
2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elutasítástól "pofára eséstől" mindenki fél! Csak van, aki legyőzi a félelmét, és újra próbálkozik. Neki előbb-utóbb sikerül. Aki nem próbálkozik, az meg jön ide rinyálni, és a csajokat szidni.
2016. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!