Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az egész nyarat szinte bátyáimmal, és néhány haverjukkal töltöttem. Szalonnasütések, éjszakába nyúló beszélgetések... Jól éreztük magunkat mindig. :) Nagyon valószínű hogy beleszeretem az egyik barátjukba. Sokat gondolok rá, sőt máson nem is jár az eszem, és sokszor elérzékenyülök stb. Még eddig nem éreztem ilyet. Úgy tudom ő is szerelmes belém, de nem tudom most mitévő legyek, idősebb tőlem. Nem tudom, hogy a bátyáim hogyan viszonyulnának ahhoz ha lenne köztünk valami. Csak ők tudnak erről, félek bárkinek is elmondani. Rettegek attól, hogy ha vége a nyári szünetnek ritkán látom majd. Nem akarom hogy ennek vége legyen. Kicsit kétségbe vagyok esve. Privátba írhattok üzenetet, és a válaszokat előre is nagyon köszönöm. :)

2016. aug. 22. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi köztetek a korbeli eltérés?
2016. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány èv van köztetek?
2016. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát...lehetséges :) mond el neki amit érzel és megkönnyebbülsz...nekem is így volt...de így hogy nem tudni mennyi van köztetek nehéz válaszolni :) sok sikert
2016. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 év van köztünk. :) És köszönöm.
2016. szept. 1. 09:03
 5/6 anonim válasza:
Hát a 10 év korkülönbség számomra túl sok de lehet más nem így látja! De ha igaz hogy szerelmes beléd és te is belé akkor nem számít! Szerintem előbb kérdezősködj a bátyádék által és tudakold meg hogy esetleg nem szerelmes e.. ha meg igen akkor kérd meg a tesóidat hogy küldjék hozzád a barátjukat és mondja el.. vagy mondd el te! A legrosszabb verzió hogy kiröhög... De ez egyáltalán nem biztos! Ki tudja lehet ő a nagy ő ;)
2016. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. :)

Pár hete összejöttünk. Elém állt és bevallotta. Aztán hosszú beszélgetés után így döntöttünk, most már mindketten boldogok vagyunk. És igen ki tudja mi lesz ebből. ;)

2016. okt. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!