Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen legyen barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen legyen barátom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és lány. A legjobb barátnőm 12 évesen kezdett el járni egy 2 évvel idősebb fiúval. Egy másik barátnőmnek már 11 évesen volt együtt valakivel... Rosszul érzem magam ez miatt mivel nekem még nem volt barátom.

2016. aug. 22. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Még ráérsz. ;)
2016. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Csak mivel nem volt még barátom, folyton kiközösítenek és kiröhögnek
2016. aug. 22. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha szereted is az illetőt, nem akkor amikor csak azért szereznél valakit mert mindenki körülötted így csinálja. Ha ez 5 év múlva lesz, akkor 5 év múlva lesz. Hidd el nem maradsz le semmiről.
2016. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2. Jó nagy gyökerek. xD
2016. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Én 16 éves vagyok, és még sosem volt barátom. Nem is stresszelem magam emiatt, neked sem kell. Igen, nálunk is voltak lányok akik 11 évesen már nem hogy jártak valakivel, de még el is vesztették vele a szüzességüket. Nah ez a gáz, nem pedig az, hogy nincs fiúd. Majd egyszer te is megleled az igazit, ne aggódj.
2016. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

akkor én meg sem szólalok amikor ,az én volt osztálytársaim már oviban smároltak ,én meg 13 évesen ott ültem mindig leghátul a teremben,és magamban zokogtam hogy :"úristen!milyen emberekkel vagyok körülvéve?!"

Arról már nem is beszélve hogy minden héten mással jártak ,igazán csodálatos volt ,mindig megtartották a hét fordulókat ,azt egészen megváltás volt hogy 2 hétig csak 1 emberrel smáróltak >< .Szerintem még várjál vele,nem kell beállni a abba a sorba mint a többiek ,majd valamikor találkozol egy sráccal ,akibe fülig szerelmes leszel és ha viszont szeret téged akkor összejöttök :) nem kell mindenáron barát. :3 15/l

2016. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolásan még ne legyen barátod! Ilyenkor kell a pályaválasztásra koncentrálni, és informálódni arról, hogy melyik lenne számodra a legjobb iskola. Nekem 14 évesen volt először barátom, és így utólag korainak tartottam. Egyáltalán nem érdekelt a jövőm, csak az számított, hogy összejöjjünk. Aztán a gimi előtti nyáron szakítottunk, és nemcsak hogy túl kellett jutnom egy szakítottunk, de még be is kellett illeszkednem. Várj a gimiig.
2016. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is korainak tartom, hogy legyen barátom. Nem is szeretnék :)
2016. aug. 22. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
figyeeelj, én most 21 vagyok, első barátom 19 évesen volt, és nem bántam meg, akik meg 13 évesen pasiztak, azok most szültek, férjhez mentek stb. én meg egyetemre járok és büszke vagyok, hogy nem lettem terhes 15 évesen, élvezd ki az életet, nagyon fiatal vagy, most tanulj! 3-4 év múlva bulizz, barátnőzz és ha úgy érzed akkor gyere össze valakivel, de semmiképp se most, hanem évek múlva! :)
2016. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!