Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan szeretnék fogyni....

Gyorsan szeretnék fogyni. Segitenétek?

Figyelt kérdés
165 cm és 56 kg vagyok. Minél hamarabb le szeretnék fogyni kb 40 kg-ra, nem számít ha nem egészségesen.Sértegetők kiméljenek, és tudom, hogy mindenki az egészségesy táplálkozással, meg sporttal jön. De nekem gyorsabb és egyszerűbb módszerre lenne szükségem! HELP!

#fogyókúra #fogyás #gyors súlycsökkenés
2015. jún. 2. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

OK, nem cseszegetlek. Csak mondd meg nekem, miért akarsz alaktalan, amorf csaj lenni, kevés izommal, csont, minimális izom, zsír, bőr felállásban?

Miért akarod a nyári szüneted harmadát kórházban tölteni?

Miért akarod, hogy bikiniszezonban úgy lógjon a bőröd, mint a sharpei kutyáké?

Miért akarod az izomból vesztett kilóknak utána a dupláját visszahízni háj formájában?

Miért nem akarsz emiatt soha életedben gyereket?


Ugyanis csak így lehet!


Ha ezeket megválaszolod, már mondom is a módszert...

2015. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne egyél. amúgy miért akarsz anorexiás lenni?
2015. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Vágd le az egyik lábad. Az gyors, egyszerű és egészségtelen, tehát neked pont ideális.

De lehet, hogy inkább a nyakad fölötti gumót kéne lemetszeni, a lábadat valószínűleg többet használod.

2015. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne egyél, és igyál sok vizet. Ennyi. De szerintem ezt te is tudtad.
2015. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cigi,kávé.(sok)
2015. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelentkeztél statisztának rákos vagy haláltáboros filmbe?
2015. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, jó! Igazatok van (kivéve a gúnyolódóknak). De néha ugy érzem, nincs más megoldás! :(
2015. jún. 8. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Most se vagy kövér. én azt tanácsolom ne ilyen irreális célokat tűzz ki magad elé. én elkövettem ezt a hibát, és mikor nem sikerült megutáltam a testem. Én se voltam kövér, ici pici (1-2 kiló) túlsúlyból akartam 10et lefogyni. Nem sikerült, de már ott tartok hogy ha eszek lelkiismeret furdalásom van, ami azért rossz, mert imádok enni. a kalóriabázissal kelek-fekszem, nem azt eszem amit szeretnék, hanem amit előző este kiszámoltam magamnak. És borzalmas érzés. Ez már legalább három éve tart. Azóta nem ettem egy igazán jóízűt, és annyit amennyit szerettem volna.
2015. jún. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azért nincs pasid, mert nem nézel ki jól (teljesen normális súlyod van), hanem azért, mert meg vagy zakkanva. 40 kilósan végképp nem fogsz kelleni senkinek.


Inkább térj észre, ha meg nem tudsz mit kezdeni magaddal, csinálj guggolásokat vagy rohangálj fel-alá a lépcsőn. Attól jó segged lesz, és máris többet tettél a külsődért, mint bármilyen koplalással.

2015. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is rá vagyok kattanva a KalóriaBázisra mostanában.. És én sem ehetek anélkül, hogy lelkiismeretfurdalásom ne lenne (vagy ki ne hánynám:( ).


Amugy nem mondtam, hogy nincs pasim! Ő elfogad, csak én nem tudom magam!

2015. jún. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!