Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy seac, talalkoztam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy seac, talalkoztam vele nagyon kedves aranyos, Viszont annyira nem jo kepu. Bele tudnek igy szeretni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne...nem a kinézete a lényeg hanem, hogy mennyire jon be a stílusa(stílus alatt a viselkedéset értem)Inkább vagyok ronda mint, hogy egy bunko paraszt legyek aki minden lányt kihasznál..te szeretnél ilyen fiút nem hiszem...:)
2016. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze :) Ha csak jól néz ki az illető nem tudsz beleszeretni csak a külsejébe. De az hogy annyira nem jóképű nem határoz meg semmit. Kedves aranyos bírod jól elvagytok máris van esély többre :) persze ha fizikailag egyáltalán nem vonzódsz hozzá akkor felejtős a dolog mert a szex fontos egy kapcsolatban de ez csak akkor lehet gond ha még egy csókot sem tudsz elképzelni a kinézete miatt :/
2016. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bele. Am hany eves vagy?
2016. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!