Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztam egy nagyon aranyos...

Találkoztam egy nagyon aranyos, szép mosolyú visszahúzódó lánnyal. Sajnos nem tudtam vele beszélni, mert nincs önbizalmam, hogyan segíthetnék ezen, hogy tudjak vele beszélni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát például kérhetsz útbaigazítást, vagy megkérdezheted mennyi az idő, ilyesmi. Hogy elinduljon a beszélgetés:)
2014. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát... egy szép mosolyú visszahúzódó lánynál, azért már csak lesz annyi önbizalmad, hogy azt sugalld felé, hogy férfi vagy és le mered szólítani, mert ha már őt sem...

Pedig biztos lehetsz benne, hogy másra sem vágyik


Gondolj arra, hogy Te hogy örülnél ha ő menne oda hozzád, na ő is úgy örülne neked

2014. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszerű az elmélet...gyakorlatba picit nehezebb...gondolj arra ő jobban fél mint te :) de talán a kulcs...gondolj arra, hogy ha megteszed akkor mind2-en mennyire boldogok lehettek :) gondolj túl a beszélgetésen...hogy ha most lépsz mit érsz el :) gondolj arra azt a szép mosolyt láthatod minden reggel amikor felébredsz azon az aranyos arcán :) és csak ennyi választ el...ez a kis semmiség...ez a pár másodperces cselekedet, hogy odamész és megszólalsz...utána elkezdtek beszélgetni és alakul a többi :) szerinted megéri ezt azért a szép mosolyú lányért? odamenni és leszólítani...
2014. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt kihagytam, amit a 3#-as mond :)

Gondolj arra, hogy ő jobban fél mint Te, ez hatalmas segítség, nekem bevált (és egyébként igaz is)


Egyébként pedig annyi nehéz dolog lesz még az életben, hogy ezt utána könnyűnek fogod vélni.

2014. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Régen voltam ilyen elszánt, szóval reménykedem! :D
2014. aug. 27. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajrá Hajrá
2014. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Súgok valamit:

Sokkal egyszerűbb megszólítani egy lányt mint ide egy kérdést kiírni. :)

2014. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!