Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha szeretem az exem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha szeretem az exem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapja én szakítottam vele,de szeretem és hiányzik..szakítás után még "sokáig" szeretett,bár nem tudom most hogy érez,nagyon szerelmes volt belém. Vissza tudnám kapni vagy felejtsem el? Egyébként újra kavartunk egy buliba pár napja. 18/l

2016. aug. 22. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vissza tudod szerezni csak az a kérdés hogy ő hogy érez irántad
2016. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

"Egyébként újra kavartunk egy buliba pár napja. "

Nos, ez elég gáz.

2016. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi miatt szakítottatok?
2016. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért gáz? Szeretem..
2016. aug. 22. 23:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Jobban szeretett sokkal és a saját érdejében inkább kiléptem mert én nem éreztem azt a nagy szerelmet és nem akartam neki ezzel pofáraesést
2016. aug. 22. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Te tudod mit akarsz . Nézd , van előnye is hogy megpróbáljátok megint és annak is ha hagyjátok egymást . Mind a 2 részben tapasztalatszerzés . Válassz és legközelebb már lesz rálátásod az ilyen esetekre.
2016. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Újra melegítve csak a káposzta jó. Szerintem hagyd a francba. Most úgy érzed, hogy szereted, meg szar nélküle. De amikor meg ott lenne hidd el megint nem éreznéd azt a "nagy" szerelmet. Felesleges időpazarlás.

Meg szerintem ő se akarna komolyabbra semmit, max szex. Hiszen egyszer már átejtetted, miért tudna megbízni benned újra? Ha sírva futna vissza hozzám az utolsó exem, elzavarnám a faszba, mert akkora sérelmet hagyott bennem, hogy soha többé nem kívánnám magam mellé újra.

Pedig én még most is érzek iránta, de hát ő meg másokkal van. És ez már így is marad.

Nekem meg azóta se kell senki.

2016. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerelem recept: 1 pohár vodka+1 korsó sör+ 3 kupica pálesz + sajnálom feliratos bonbon és már meg is van oldva!
2016. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!