Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel amugy keveset beszélek, de mikor táborban voltunk,akkor tökre rám szállt, és minden nap órákig engem piszkált mindenféle hülyeséggel, meg elkezdett hosszassan nézni, meg végig csak poénkodott, de csak velem, meg egyszer megvédett, mikor valaki beszólt, és megdicsérte az új nyakláncomat. Ő amúgy nagyon vicces, de elég gyerekes, vagány fiú, de nem nagyon szokta kimutatni, ha tetszik neki valaki.

2016. aug. 22. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ya.
2016. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Yep
2016. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mind nem kell komolyan venni mert lehet hogy csak szórakozott. Én is ugyanezt csináltam csak a fiúkkal mert lány vagyok. A táborban muszály ilyenek csinálni hogy jol éreze magát. Velem is csinálták még a zuhanyzóba is bejöttek meg ilyenek
2016. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen. De a fogalmazásod alapján sem vagy egy hülyegyerek, szóval meg tudom érteni a srácot.
2016. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!