Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mit tegyek? Tobb lent

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu aki nagyon tetszik multkori hazibuliba smaroltunk es az oleben aludtam , mar ismertem ot es o nagyon mas mint a tobbi fiu nemis nagyon volt meg baratnoje meg ilyen flegma kicsit... tegnap elott irt hogy mitszolnek ha csinalnank megegy hazibulit pedig ugy volt hogy ez volt az utolso de most penteken megint lesz... irkal olyanokat h szep vagyok es hogy a csokot sose felejti el de alapjaraton flegma es csak este ir facen igaz hogy dolgozik... nemtudom szerintetek tetszek neki? Mit tegyek esetleg hogy jobban felkeltsem az erdeklodeset?

2016. aug. 16. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nagyon bejössz neki

De most komolyan, hogyan tudnád felkelteni az érdeklődését. Mivel gondolom nem mehetsz fehérneműben a háza elé, próbálj meg vele facén egy külön randit szervezni

2016. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de lehet hogy nem eléggé, hogyha csak este ír neked.Oké, hogy dolgozik de ha igazán be akar ""cserkészni"",akkor megragad minden pillanatot, hogy keressen. Meg ha ő mondta, hogy legyen még házibuli valószínűleg csak miattad de szerény véleményem szerint, jobb randi lenne ha nem egy házibulin smárolnátok, hanem kettesbe elmennétek vhova,ahol jobban megtudjátok ismerni a másikat.De ha ez a fiú szerényebb és csak házibuliba mer elhívni, ahol több ember is van, hogy ne legyetek annyira kettesbe célozgass te neki, hogy mi lenne ha inkább.. :)
2016. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
O nagyon szereny es ugymond szotlan fiu is nembirom elkepzelni hogy mashova elhivjon nem ugy ismerem , na holnap meglatjuk a bulin😗 Igazabol ugyis vegig velem lesz meg ez ilyen satorozos buli is szoval ketten is alszunk koszonom az eddigi valaszokat😗
2016. aug. 18. 20:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Na egyutt vagyunk😍 Gondoltam megosztom veletek hogy oszejott a dolog es jo minden😊
2016. aug. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!