Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy éve megismertem egy lányt én teljesen belezúgtam ha valaki volt már szerelmes tudja milyen érzés. Naszoval sokszor találkoztunk de nagyon kezdő voltam a csajozásban így nem tudtam kimutatni az érzéseimet iránta. Ő ugy látta rajtam hogy én nem szeretem őt igazán ezért megszüntette velem a kapcsolatot. Kértem tölle akkor még egy utolso találkozót hogy bebizonyitsam neki hogy tényleg szeretem... Nem engedte... Azóta összejöttem 2 lánnyal is de egyikböl se lett komoly kapcsolat mert még mindig az elso lányt szeretem és nem bírom kiverni a fejemböl... Interneten tudnák vele beszélni. De mit írjak így 1 év után neki?? Hivjam el valahova és mondjam el az érzéseimet? Ha nem akar töllem semmit akkor lehet könnyebben eltudnám felejteni.
2016. aug. 24. 01:39
 1/1 anonim válasza:
Előbb talán randizz a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvvel😊
2016. aug. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!