Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tovább próbálkozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Van egy lány atlétikán, aki nekem nagyon tetszik. Sajna elcsesztem vele a dolgokat, és túl sokat vártam..

Régebben ő neki is tetszettem, de nem rég volt egy tábor, ahol egy másik fiúba szeretett bele. Annak a srácnak viszont tetszik, de ő inkább nekem akar segíteni, úgy sem akar barátnőt így suli előtt.


Igazából nagyon jóban vagyok azzal a csajjal, tök jó barátok vagyunk, és egyszer megkérdeztem, és mondta, hogy nagyon szeret meg minden, de ez csak baráti..


Most sok barátom (fiú is, lány is) probál nekem segíteni, mert még szerintük van esélyem, ne adjam fel.

Szerintetek próbálkozzak tovább? És ha igen, akkor mivel kéne?

14/f


A válaszokat előre köszönöm!:)



2016. aug. 14. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem probálkozz ne add fel :) írj neki facen,valóságban kedveskedj neki :)
2016. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne szaladj egy lány után aki nem érez irántad semmit én is ezt tettem bele is buktam inkább maradjatok barátok de igazából a te döntésed ez csak egy jó tanács
2016. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!