Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem vagy csak egy a sok közül?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyjából 1 hónapja beszélgetek. Szépen fokozatosan jött minden. Elég sok közös van bennünk. Mind2en a metált szeretjük, motor pártiak vagyunk, inkább matekos agyúak, ugyan akkor olvasni is szeretünk. Elég sok képet küld. Megkérdezi, hogy pl 3 kép közül melyik tetszik. Utána láttam, hogy azt rakja ki. Rengeteget tudunk beszélni. Érdeklődik irántam. Bár meg nem beszéltünk soha. Se telefonon se élőbe. Gondolkoztam, hogy elhívom valahova, de még nem korai? (UI.: mind2en 16 évesek vagyunk)

2016. aug. 25. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
cuck
2016. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem óvatosan rá tudnád vezetni egy talira. Illetve, ha felhozod a témát, hogy beszélgessetek, akkor rákérdezel, aztán várod a válaszát. :P

Menni fog az, hajrá! :)

2016. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh, köszi :). Amúgy neten ismerkedtünk meg. Aztán elkezdtünk instán beszélgetni, utána kepet kért. Majdnem találkoztunk aug.20-n, de sajnos nem jött össze es utána kezdtünk messegeren beszélgetni :)
2016. aug. 25. 01:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.
2016. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De édes! Egyértelmű esélyt látok, hogy kettőtök közt kialakulhat valami. Finoman célozz rá, és hívd nyugodtan. Dehogy korai!

Sok szerencsét kívánok!

2016. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!