Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy sokáig szerelmesek voltatok valakibe, de nem mertétek neki elmondani?

Figyelt kérdés

Én az osztálytársamba voltam szerelmes, de már elballagtunk és nem mondtam el neki. Az a legrosszabb, hogy tudom, hogy tetszettem neki, mert az egyik barátnőmmel sokat beszélgetett és neki elmondta. Azért nem mondtam el neki, mert neki végig volt barátnője, két barátnője volt a négy év alatt. Viszont azt nem értem, hogy akkor miért nézett engem olyan sokszor. Akkor ez számára nem jelentett sokat? Ha velem akart volna lenni, akkor nem lett volna barátnője, igaz?

18/L



2016. aug. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt😅😅 azota se tudja remelem mert mar szegyenlem, h valaha is tetszett nekem
2016. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mert nem vagyok félénk
2016. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem szabad elmondani, mert abból pofára esés lesz mindenképpen mert elszáll magától a páciens. Amikor nekem így elmondták azt, hogy szerelmesek belém így már nem akartam megszerezni az én esetemben a nőt, hanem csak normálisan kezdem vele beszélni, és mindig a vége az lett hogy kö**g lettem, mert csak hülyítettem akaratlanúl is. Szerintem inkább jelezd felé, hogy jó lenne ha lenne valami , de konkrétan semmiképpen ne mond még el a szerelem amúgyis egy összetettebb dolog inkább azt mondanám, hogy neked még csak nagyon tetszik.
2016. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utolsó, igazad lehet. :)
2016. aug. 25. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval egyetértek. :)

Egyébként velem is volt ilyen, hogy beszerettem egy srácba, de nem mondtam el neki, és nem csak azért nem, mert nem mertem, hanem mert nem is akartam hogy tudjon róla, mivel ezzel el lehet üldözni egy fiút. Akkor lett volna értelme elmondanom, ha látom rajta hogy ő is érezhet valamit, de mivel nem láttam rajta, így szépen csendben szerettem, titokban. :)

2016. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 evig voltam szerelmes es nem mondtam el neki
2017. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!