Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire nehéz számotokra elmondani a nőnek, hogy szerelmesek vagytok belé? Mondtátok már valakinek ezt, úgy, hogy nem volt igaz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondtátok már valakinek ezt, úgy, hogy nem volt igaz?

Ennek mi értelme lenne? Bár kétségtelen így könnyebb bejutni a bugyiba.

2013. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
számomra nehéz elmondani. mert még vissza se ír a szerelmem :$ de nem tudom rajta magam tultenni...
2013. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az én barátom, hogy is mondjam...Egészen furcsán közölte velem. Akkor még csak találkozgattunk, de már tudtuk, hogy lesz valami köztünk. A haverjaival elment egy kicsit kikapcsolódni, elég sokat ivott. Hajnali 2 fele felhívott azzal, hogy épp most hugyozott le egy macskát. Nem tudtam hová tenni, persze azért nevettem rajta :D Majd benyögött egy ilyet: Egyébként...Szereltek. Ó milyen kis kedves, kár, hogy ez nem Facebook és nem lehet félreolvasni. De nem! Tényleg! Rosszul esett ezért letettem. Másnap felhívott, megbeszéltünk egy találkát, akkor bocsánatot kért, hozott egy nagy csokor rózsát, megcsókolt és akkor először mondta ki, hogy : Szeretlek.
2013. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondtátok már valakinek ezt, úgy, hogy nem volt igaz?

Ennek mi értelme lenne? Bár kétségtelen így könnyebb bejutni a bugyiba.

2013. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!