Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem az az mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kleeopátra kérdése:

Az első szerelem az az mikor együtt vagyunk és mind a ketten szerelmesek vagyunk egymásba? Meg csókolózunk stb?

Figyelt kérdés

Mert én szerelmes lettem és plátói szerelembe estem, mindenki mondja hogy az első szerelmed sose felejted el bla bla bla. És nem tudom hogy ez szerelemnek számít-e. Szerelmes lettem, de már elmúlt szóval ez olyan mintha semmi nem történt volna mert ugye nem is érintkeztünk meg ő nem szeretett.

Kérdés az, hogy számít ez egyáltalán?


2016. aug. 23. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem volt igazi szerelem ha ilyen hamar elmult
2016. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több mint egy évig szerelmes voltam belé de most megbántott meg már nem is látom szóval ennyi volt.
2016. aug. 23. 01:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmet el lehet felejteni. Az első IGAZI szerelmet nem. Az első igazi nem feltétlenül jelenti az elsőt. Lehet az a második barátod, vagy akár a tizedik is.
2016. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is plátói szerelembe estem úgy 8-9 hónapja..Még mindig szerelmes vagyok...

Ő nem tudott rólam mostanáig...

De én sokat is szenvedek ,mert van barátnője...

És nem tudom mi lesz így...

Én úgy érzem Ő az igazi ..

Igen számít!

Annyira szeretem,hogy várok rá akármennyi ideig...

2016. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!