Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viszonyuljak a csajhoz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak a csajhoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan kilencedikben amint megláttam, egyből beleszerettem, aztán hosszú hezitálás után elmondtam neki. Nem viszonozta, és ez eléggé rosszul érintett engem, pláne úgy, hogy elég sokat futottam utána, de állandóan visszautasított.

Nyáron egyáltalán nem beszéltünk, én próbáltam felejteni, ismerkedni más lányokkal, de most is, amint meglátok róla egy képet, hevesen elkezd verni a szívem, mindig azon kapom magam, hogy rá gondolok, egyszerűen nem tudom elfelejteni. Nagyon nem volt kellemes, amit velem csinált, de még ennyi idő után sem tudnék ellenállni a mosolyának.

Mindjárt itt a suli, és egyáltalán nem tudom, mihez kezdjek majd, ha állandóan ott lesz a közelemben.

Két opció van előttem:

Toljam el magamtól, ne beszéljek vele (ami neki is fáj, ahogy kifejezte, ennek ellenére szerintem vígan elfelejtett engem a nyáron), akármilyen szemétnek is tartanak majd emiatt az osztálytársaim? Hiszen csak felejteni akarok...

Vagy legyek vele továbbra is kedves, a reményt feladva és próbáljam elfogadni, hogy csak egy barát vagyok neki?

Nem akarok tovább küzdeni hiábavaló módon. Rémes volt az elmúlt egy év, nem akarom, hogy még tovább fájjon.



2016. aug. 26. 20:50
 1/4 anonim válasza:

Én 1-2 évig futottam egy lány után ,egy este megomondtam -viszonozta holnap reggel otthagyott. 2-3hét és már nem érezte semmit utána


Remélem segítettem!🙂

2016. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Osztálytársak vagytok? Mikor beleszerettel az osztalytarsad volt mar vagy elotte ismerted meg?
2016. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ezt igy, ahogy van írd meg neki! Van baratja? Es semmiképp ne told el magadtol! Foleg ha osztálytárs, mert annak nem lesz jo vege! Szerintem próbálj meg a baratja lenni es mindig a közelében lenni, es élvezni a társaságát. Az érzések változnak!
2016. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
háttt ez szar ügy...ha nem az osztalytarsad lenne azt mondanám felejtsd el. Ha először nem kellettél neki akkor később se fogsz ,de igy h osztalytarsad igy más a helyzet . Sztem várj vele egy kicsit hisz mindketten változtok,lehet hogy még tul korai volt neki vagy még magának se ismerte be ezért ellökött téged magától.De ha mindennap látni fogjátok egymást lehet hogy mindkettőtők véleménye megváltozik.
2016. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!