Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viszonyuljak ehhez? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak ehhez? A barátnőm folyton az alakjával nincs kibékülve. Már elég zavarò szinten csinalja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tulzok tényleg nagyon szép lányról van szó. Az alakjával sincs semmi baj nagyon csinos, sportol is kondiba jár. Mégis akárhol vagyunk minden tükörben magát nézi.. hogy mennyit hízott.. állandóan azt hajtja hogy kövér ami nem igaz.. alig eszik. Kb napi 3-4 étkezés de pici adagok. Csokiból egy két kockát mer megenni. Ha esetleg eszünk egy gyrost a heten ketszer mar rosszul erzi magat mert o hizott es kover. Annyira zavaró.. kezd már ebből az egészből elegem lenni. Szerintetek ez normális? Hogyan állithatnam le? Mit kell ilyen esetben csinalni? Hiaba dicserem... hogy pedig szep meg minden.. semmi :(
2015. jún. 25. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
kit érdekel monst komolyan?
2015. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tudakozo + válasza:
61%
O maga kell felfogja h nincs semi baj az alakjaval. Hijaba mondod neki. En is igy vagyok vele. Vegyel neki valami csinos ruhat v barmit. S mond neki vegye fel s dicserd meg h mijen jo alakja van, s mond azt neki h neked igy nagyon tecik. H neked o a legszebb. S h az alakja nagyon jo
2015. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáld neki valahogyan megmagyarázni hogy nem kövér akár kérdezz meg másokat is hogy mi a véleményük az alakjáról.. és figyelj oda rá nagyon mert akár anorexia is kialakulhat nála tehát ha tovább romlana kísérd el orvoshoz. És valahogy még jobban növeld az önbizalmát azzal kapcsolatban hogy nem kövér. Egyébként nekem is van hasonló ismerősöm..
2015. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elso kommentelo, legyszives ha semmi normalisat nem tudsz irni akkor menj valahova mashova nyomorekoskodni. engem erdekel kepzeld. a lenyeg ez.
2015. jún. 25. 11:58
 5/7 A kérdező kommentje:
en is ettol felek hogy baja esik. koszonom a tobbieknek:)
2015. jún. 25. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Anorexia? Kezdetben csak pszichológiai betegség... Valahogy vedd rá, hogy menjen el orvoshoz, mert komoly következményei is lehetnek. "Jobb félni, mint megijedni."
2015. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nemhiszem hogy rögtön orvoshoz kellene szaladni.kb minden 2. lány nincs megelégedve az alakjával. Szerintem mond el neki hogy egyáltalán nem tartod kövérnek és ne nyafogjon miatta mert vnnak nála 1000 x rosszabb ,kövérebb emberek .Legyél rá mérges hogy ilyet gondol magárol . Nálam ez szokott beválni ,sok sikert ;)
2016. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!