Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért lépett le szó nélkül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépett le szó nélkül, és miért kapcsolta ki a telefonját?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja tart a kapcsolatom a barátommal.Ma veszekedtünk azért mert küldtem neki a rajzomról egy képet, és ő azt mondta hogy "anorexiás" mert túl vékony volt a lába de közben meg normálisat rajzoltam. Ő kérdezte hogy mi a baj azzal hogy elmondta a véleményét a képről, de én ezért le idiótáztam meg lehülyéztem mert vak volt és nem látta hogy az a lány nem is anorexiás. És ezután nagy vita volt én meg megfenyegettem hogy ha lelép akkor öngyilkos leszek. Régen is voltak ilyen veszekedések apró dolgok miatt. De úgy érzem mindig nekem van igazam. Most nem akar feljönni és a telefonját is kikapcsolta. Mit tegyek hogy újra beszélhessek vele, és hogy a vitákat elkerüljük?


15/L



2016. aug. 27. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Annyira kicsi es éretlen vagy meg
2016. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
wtf...egy rajzon vesztetek így össze?? na mind1 őszinte leszek veled, elég szánalmas öngyilkossággal fenyegetőzni én is otthagytalak volna, engem is próbáltak ilyennel zsarolni ez egyáltalán nem szép dolog. A ti problémátok a valóságban nem is létezik, csak magatoknak csináltátok
2016. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen hülyeség miatt öngyilkos lenni? Te normális vagy?

Ha a pasi helyében lennék én is ugyan ezt tettem volna. Mondjuk lány vagyok de ha ezt mondaná a partnerem én biztos lenyugtatnám vagy kikapcsolnám a mobilt. Azér álljunk már le.

2016. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Az a helyzet, hogy én itt most a sráccal vagyok. Te kérdezted meg a véleményét, nem tetszhet kötelezően a rajzod neki. Szóval, ő csak elmondta a véleményét. Neki nem tetszett, de van ilyen. Nem értem miért kell ezen ennyire kiakadni. Én jobban megsértődnék ha azt mondaná egy rosszabb rajzomra, hogy "jajj milyen ügyes vagy, de szép lett" közben meg teljesen mást gondol róla. Legalább őszintén elmondta a véleményét. Az pedig, hogy öngyilkossággal fenyegeted... szánalmas. Velem is ezt csinálta az előző párom. Így próbált magához láncolni ha már máshogy nem ment. Kikészültem abba a kapcsolatba, egyet megtanultam viszont. Ha valaki öngyilkossággal zsarol azzal nem beszélek többet. Gondolkozz kicsit el azon milyen súlya is van a szavaknak.
2016. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg hülyeség volt öngyilkossággal fenyegetni..A volt barátom folyton ezzel fenyegetett ha szakítok vele megöli magát.Kíváncsi lennék ha neked ez mondaná hogy esne..Elég gyerekes és baromi nagy idiótaság:)
2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele ez miatt. Mert ezt mégse csinálhatja hogy csak úgy lelép és kikapcsolta a telefonját. Tiltottam facebookról is. Nem is érdekel már mit csinál. Úgyis egy nagy idióta.
2016. aug. 27. 20:17
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérj egy pofont anyukádtól.

Ha nem érti miért, meséld éld a szitut. Ha nem ad akkor sem pofont, lehet nem tőle örökölted az agresszív viselkedési formát és ad némi tanácsot, ami segíteni fog.

2016. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

"Szakítottam vele ez miatt.,,

... "ez,, miatt? Ennyire gyenge vagy?


"Mert ezt mégse csinálhatja hogy csak úgy lelép és kikapcsolta a telefonját.,,

De bizony csinálhatja. Melletted garant, hogy arany élet veled élni.


"Tiltottam facebookról is. Nem is érdekel már mit csinál.,,

Tilsd. Neki lesz könnyebb.


"Úgyis egy nagy idióta.,,

Ezen jót nevettem, köszi.

2016. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Azta k.va lol meg te vagy megsertodve?
2016. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Telefonon beszélek vele és arra kértem hogy könyörögjön bocsánatért. Hát sikerült elértem és könyörgött mert nagyon szeret. Az az igazság hogy nagyon sírtam közben és rohadtul fájt hogy lelépett szónélkül és kikapcsolta a telefonját.
2016. aug. 27. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!