Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivtam a baratomat telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivtam a baratomat telefonon es ki nyomot asztan pedig ki is kapcsolta a telefonjat, edig meg sosem csinalt ilyet. En pedig nagyon merges vagyok ti mit tenetek a helyembe?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Hívnám a rendőrséget.
2013. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérdezném miért csinálta, mielőtt még minden szart elkezdesz kombinálni. Lehet hogy jó oka volt rá. (lehet, hogy nem)
2013. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasnék egy helyesírás-lexikont.
2013. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dorky ***** válasza:
100%
Huh, szerintem elolvasott egy levelet amit Te irtál és éppen az erét vàgja...
2013. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Én véletlenül nem kapcsoltam ki a telómat egy tárgyaláson, és amikor csörgött, rögtön kinyomtam. Apu hívott. Akkor is kinyomtam, mert olyan helyen és időben voltam, ahol nem vehettem fel. Rögtön ki is kapcsoltam.

Otthon aztán mondtam, hogy ne haragudj Apu, nem vehettem fel.

Nem ment a rendőrségre!

2013. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenkit megtisztelek azzal, hogy megkeresem az ékezeteket, és rábiggyesztem a betűk tetejére.
2013. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
összevesztetek előtte?
2013. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úristen. lehet hogy lemerült a telefonja annak a szemétnek?
2013. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze... elob ki nyomta asztan meg ki is kapcsolta
2013. febr. 17. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:

és az nem lehet hogy azért nyomta ki, mert nincs otthon, s látta hogy lefogyóban az aksi és nem akarta hogy lemerüljön a beszélgetéstől, de aztán mégis lemerült? Én is jártam így hogy megcsörgettem a barátom hogy végeztem a suliban, de láttam hogy kevés van az aksiban és rögtön ki is kapcsolt nem tudott már felhívni....van ilyen...


L23

2013. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!