Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell csókolózni? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? És milyen érzés?

Figyelt kérdés
Egyszer álmodtam egy olyat,hogy csokoloztam és éreztem.. azota sejtem milyen érzés.. de nem tudom hogy kell.. már nagyon várom az első csókot csak picit tartok tőle..

2016. aug. 28. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartasz tőle?
2016. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

xd fogj egy valakit aki tetszik a suliból hívd le a boltba, vegyél kettőtöknek valamit mond hogy üljetek le nyisd ki amit vettél kezdj el valamiről beszélgetni és kérdezd meg hogy

-és te csókolóztál már?

-nem

-kipróbáljuk?

-....


(ha nem jött be akkor így jártál majd legközelebb, ha bejött akkor két sör lesz :P)

2016. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon feldob. Boldog leszel tőle. Csodálatos, megfogalmazhatatlan érzés!!!!!!!! Szurkolok, hogy minnél előbb tudd meg!
2016. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nem volt akkora élmény, pedig szerelmes voltam az illetőbe :D

Nem undorító meg semmi, csak nem tudom...talán csak nem tudtam kizárni kellőképp a külvilágot. Mert arra figyeltem, hogy ne rontsam el, hogy ne fulladjak meg közben, meg hogy ugye nem nézi-e a panelházak ablakaiból a fél város. Pedig így visszagondolva, milyen különleges (és valószínűleg vissza nem térő) alkalom volt az. De nekem mégsem számított a két (nyelves) csókunkból egyik sem sokat. Az jobb volt, amikor a hajamat piszkálta, vagy amikor megnevettettem egy-egy hülyeségemmel és tudtam, hogy miattam olyan vidám. Amikor megölelt és éreztem az illatát. Nem a "nyálcsere" a legjobb dolog ilyen téren, hidd el...:)

És ne félj tőle, mert ha ráparázol, úgy jársz, mint én, és nem fogod élvezni azt a néhány pillanatot...:(

2016. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kell csókolózni?


Csókolózni egyszerű,csak hagynod kell,hogy elkapjon az ösztön aztán minden megy magától. Ha már sokszor gyakoroltad akkor csak jobb és jobb lesz,dw az első esetlen csók a legkülönlegesebb. Akkor közelebb kerülsz a párodhoz.


És milyen érzés?

Hát gondolom mindenkinek más. Voltaképpen én is jobb szeretek egy-két ölelős-bújós pillanatot,de a csók akkor is más világ. Nem tudnám leírni. Max olyan mintha sós vizzel akarnál szomjat oltani: csak szomjasabb leszel tőle. Így van ez a csókkal is. Az különleges és megmagyarázhatatlanul meghitt.

2016. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Milyen szépen megfogalmazta az előttem hozzászóló. :)
2016. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már hogy csókolózok és nagyon szar volt:$
2016. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csókolózás az magától jön,és aztán bele jössz.
2016. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az előbbiek jól mondják, néha tényleg jobb egy ölelés vagy egy odabújás a párodhoz ;) bár nekem a csókkal sincsen semmi bajom. Azt szeretem amikor nem látom pár napig a barátom, olyankor mindig kiráz a hideg a gyengéd csókjától :) hogy milyen érzés? Nehéz elmondani :D

Igazábol lágy és kellemes.Főleg ha gyengéd.Viszont a legjobb ha pl fürdőben vagytok és vizes a szátok, mert akkor puha es nagyon könnyen csúszik. Azt mindennél jobban szeretem, nem tudom ti hogy vagytok vele :D

Mindenesetre ne izgulj rá a dologra. Nekem érdekesen, mégis jól alakult az elso, de én nem is paráztam rá ;)

2017. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a csók magától jött, de házzal és autóval ment. :(

A válás már csak ilyen.

2022. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!