Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen érzés csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni?

Figyelt kérdés
Mielőtt ostobának tűnnék: írok egy hosszabb ( picit romantikus ) történetet, melyben lenne csók is... de én még nem csókolóztam. valaki leírná mit érez ilyenkor, esetleg milyen mozdulatokat tesz (kezével pl)

2016. máj. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát hmmm hmmm hmmm... A kezével ha Tegyük fel lány szerepből nézzük akkor a pasi a derekát karolja meg, a lány ha ,,szabály szerűen" megyünk, akkor belekarol a pasi nyakába. Ezen felül ha nagyon le akarod írni, akkor olyannal lehet érzékeltetni, mint megszűnt a külvilág, úgy érezte ketten léteznek csak abba a pillanatban... Egy ilyen romantikus jelenetbe ilyen kis nyálas dolgok is elmennek, pl: Meleg ajkaival forrón csókolt. Priviben még írok vmit ha kell! :)
2016. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nem rég volt meg az első csókom és az az igazság hogy nem nagyon emlékeztem semmire. Se arra hova tettem a kezem se arra hogy egyáltalán becsuktam e a szemem. Mivel ez egy új dolog az ember még nem ezekre a dolgokra figyel. Ezek majd később kialakulnak. A csók szerintem nagyon jó. Az érzést szerintem nem tudom leírni de csókolózás után még sokáig éreztem a száját az enyémen. Inkább olyan felemelő érzés és eltölt az izgatottság és várod már a következőt. Azóta már csókolóztam párszor én vagy megfogom a felkarját vagy félig átölelem vagy a nyakába rakom a kezem. Ilyesmik. Más nevében nem nyilatkozhatok.
2016. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kellemes érzés, mert a szájnál sok az idegvégződés, puha masszírozás az ajkaknak, és erogén zóna


" Ajkak: a bőr felületén kezdetleges idegvégződések találhatóak. Az ideghálózatok közel vannak a fedőhámhoz, a külső részek felé csökkenő sűrűséggel. A szájüreg felé az irharéteg elvékonyodik, az idegvégződések száma pedig csökken. A csókolózás során az ajkak megduzzadnak, megtelnek vérrel, és a vékony bőr miatt sokkal jobban ingerelhetők (a csók tulajdonképpen egyfajta ajakmasszázs).


Száj: a szájüregben Ruffini és Meissner testecskék találhatóak, a nyelv nyálkahártyáján pedig visszirányú idegi kiterjedések."

[link]


De ami valójában igazán jó érzés a csókolózásban azok a felszabaduló hormonok által keltett érzések, amik növelik a kötődést, szexuális vágyat, szinte bódult állapotba kerülsz.. már ha vonzódsz a másik félhez :D

2016. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feláll olyankor.
2016. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!