Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel nyerhetem vissza a szívét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramika66 kérdése:

Mivel nyerhetem vissza a szívét?

Figyelt kérdés
Egy oriasi baki miatt elveszitettem a parom (nem szeretnem reszletezni miert) es mindenkepp vissza szeretnem ot kapni. Beszelni senki nem tud vele mar csak a tettekben bizok. Valami cuki, aranyos, komoly tettekre gondolok amivel vissza nyerhetem a szívét, a feladas nem johet szoba.

2016. aug. 28. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen baki ha megcsalás akk keresztet vethetsz
2016. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na az van, hogy az "orási baki" ahogy fogalmaztál rengeteg mindent takarhat,


-olyan gumicukrot vettél neki, amit nem szeret?

-nem vetted észre, hogy fodrásznál volt?

-megcsaltad?

-elfelejtetted a névnapját?

-véletlenül nekitolattál az anyjának, aki komolyan megsérült?

-jelentkeztél a nevében a légióba?


ezért ha értelmes választ akarsz kapni, meg kell osztani, hogy pontosan milyen jellegű bakiról van szó, mert igazából csak attól függ, hogy milyenek az esélyeid .

2016. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos a baki: a legjobb haverja lekapott es ez kicsit hulyen hangzik de nem tudtam idoben ellokni magamtol igy en lettem a hibas erte. Es ezerz szakitott. De tudom hogy erdemes erte harcolni
2016. aug. 28. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
1 legjobb haver ilyet nem csinal szerintem ez kitervelt akcio volt h ne o legyen a hibas h vege. 2 Ha nem kitervelt volt akkor legy turelemmel mert ha igazan szeret meg fogja beszelni veled a tortenteket miutan lehigadt ha meg sz..rik ra te is tedd azt
2016. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek császkálsz a legjobb haverjával eleve? Nem is értem, ilyenkor jöttök ide sírni, de közbe meg a sráccal voltál együtt, máskülönben nem tudott volna lekapni.
2016. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!