Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem egy barátnőmbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy barátnőmbe (csaj barát). Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy olyan "problémám", hogy beleszerettem az egyik barátnőmbe.

Egy suliba járunk és felettem eggyel jár (ő 10-be, én 9-be), de csak 3 hónappal idősebb, szóval korkülömbség nem gond. Az lenne a kérdésem hogy mondjam el neki, vagy sem? Ha igen, akkor milyen körülmények között? Ha nem, akkor hogy adjam tudtára?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)



2015. aug. 31. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elmondod, és nem viszonozza az érzéseidet, akkor könnyen rámehet a barátságotok. Rizikós, személy szerint enyhe célzásokat tennék ritkán, és figyelném a reakcióit, aszerint cselekednék a továbbiakban.
2015. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hasonló,de nehezebb helyzetbe őrlődök én is,csak nekem a legjobb barátom a lány és van barátja :/,de hogy ha nincs barátja és közel álltok egymáshoz én azt javaslom,hogy mondd el neki.Esetleg akkor ha hazakíséred vagy egy kicsit romantikusabb pillanatban.
2015. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem bokolj neki mond hogy mittudom én szép a nyaklánca blablaba..

És figyeld a reakcióját!

Ha el is mondod neki akkor ügyelj arra hogy ketten legyetek valami olyan helyen ahor "biztonsagban" érzi magát a lány. Mondjuk menjetek el sétálni és majd alakul

Sok sikert !

2015. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez már így nem barátság, vagyis a részedről biztos nem ugyhogy nincs mit kockáztatni. Mondd el neki :)
2015. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!