Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talán szerelmes belém egy 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán szerelmes belém egy 2 éves kisfiú? 13/L

Figyelt kérdés
Születése öta ismerem, ma beszélgettem vele először. És hát játszottam is vele, táncoltunk. Simogatta a kezemet, nagyon aranyos amúgy. Egyik családtagom kérdezte tőle: -Tetszek neki? Ő pedig -Igen -el felelt. Tudom, ez még ilyen kicsi korban normális.. Csak olyan furcsa.

2016. aug. 29. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2016. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Te jó ég :DD A kisgyerekek mindenkivel szimpatizálnak tapasztalatom szerint aki új nekik...én is így voltamc csak én kislánnyal..3 rokonomnak is kislánya van és amikor megláttak egy engem néztek és nem tudták rólam levenni a szemüket..ez nem szerelem..csak szimpi vagy neki ilyen egyszerű :D
2016. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

babák kisgyerekeknél ez normális. Belém is volt már szerelmes 6 éves. Haverba pedig 4 éves. Nem kell aggódni ez még csak ilyen kisgyerek szerelem.

Most hogy belegondolok még egy 5 éves is volt belém szerelmes xD (Korombeli lányok meg basznak rám :'D) 18/f

2016. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
3.-as..az utolsó résszel én is így vagyok Pacsi xD
2016. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést. Nem zavar engem sem, meg tudom, oda is írtam, hogy én is tudom: Teljesen normális.
2016. aug. 30. 00:07
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Azért 2 éves korban a tetszés teljesen más érzelmi töltéssel bír, mint 13 éves korban. :)

Azt is vedd hozzá, hogy még a legtöbb szó pontos jelentését nem is ismeri. Neki bárki/bármi, amihez pozitív élménye köthető, az "tetszik" neki, azt "szereti".

2016. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak szexre kellesz neki.
2016. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
#7 adom😂😂🖐
2016. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
#7😂😂😂😂
2016. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

#7, ez nagyon tetszett!! :DDD


Kérdező, ez teljesen természetes, ilyen korban ez nem konkrét szerelmet jelent. Rám is mindig azt mondják a kisfiúk, ha kérdezik őket, hogy szép vagyok és tetszem nekik. De ezt nyilván nem úgy kell felfogni, mintha neked egy korodbéli fiú, nekem egy korombéli srác mondaná.

2016. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!