Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi olyan, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi olyan, mint egy kisfiú, amikor szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 18:42
 1/10 jin ***** válasza:
25%
I don't know!
2012. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátom, mikor kedves velem, simogat, cirógat, akkor totál olyan, de mikor be van indulva ... :P áhhhhh :$ imádom *-* <333
2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
amikor mosolyog, bocsánatot kér, viccelődik, teljesen olyan. arra vagyok kíváncsi, csak az én barátom egy nagy gyerek, aki még lelkesedik a legoért, vagy sokan mások is ilyenek?
2012. máj. 31. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A legó tényleg jó játék! A fiamtól van, hogy elveszem. Meg a távirányitós kocsit is.

A férfiak soha nem nőnek fel. 39F

2012. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszolónak teljesen igaza van.Attól, hogy egy férfi felnőtt attól még nyugodtan játszhat ő is.Mi férfiak már csak ilyenek vagyunk
2012. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak olyan férfiak is, aki felnőttek.
2012. jún. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Biztos nem... Legóval én is ellennék. :D


21/N

2012. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még ölelgetni is szoktam.

Szerintem igen.

2012. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnőttnek lenni! Ez egy elég érdekes fogalom. Én az elszürkült felelősségtől tulfűtött mókuskerék életű rendszer és a családja- rabszolgájává vált emberekre aggatnám rá ezt a kifejezést. Én F26 vagyok, és szabad ember, soha nem kéne család, se felelősség, és csak laza munkahely, nem lennék ilyen unalmas fehérgalléros családapa állat. Örülj neki ha szabadabb felfogású, életvidámabb ember a választottad.
2012. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon örülök neki, remélem, mindig ilyen marad:)
2012. jún. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!