Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és egy 9 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és egy 9 éves kisfiú szerelmes belém. Hogyan mondjam meg neki hogy csak azért vagyok vele mert az anyukája megkért hogy vigyázzak rá ha már úgyis ugyanazon a buszon utazunk? És azt hogy hagyjon békén mert én nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kamu, ha meg nem, akkor:

sehogy, a 9 éveseknél ez még nem túl nagy dolog.

2011. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondta Neked, hogy szerelmes beléd?
2011. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos :)
2011. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az oviban szerelmes voltam a fiatal óvónénimbe, meg a legtöbb lányba :P


Szerintem nem szerelmes beléd, hanem csak szimplán szeret, mint barátot, csak még nem tudja mi a különbség a szerelem, és szeretet között. Ennyi idősen az ember még erőteljesen fogalom zavarban van. Szerintem beszélgess vele, és mond meg neki, hogy ez nem igazi szerelem amit érez. De ne túl durván mondjad neki, ennyi idősen még elég sérülékeny lehet érzelmileg. Az is előfordulhat, hogyha idősebb lesz pár évvel, nagyon jó barátok lesztek, sose tudhatod előre.


23/F

2011. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd olyan komolyan. Ő még nem úgy gondol a szerelemre, mint Te. Egyszerűen szimpatikus vagy neki és szeret Veled lenni. Ha közel laktok egymáshoz, néha látogasd meg és játszatok együtt.
2011. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem aranyos hogy tetszem neki de ha meglátja hogy van egy pasim akkor szegény kisfiúnak összetörik a szíve.
2011. márc. 10. 18:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Ti nem sajnálnátok?
2011. márc. 12. 10:46
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
De...
ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!