Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jövök ki vele úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök ki vele úgy mint az elején és mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hete összejöttem egy sráccal akivel úgy egy hónapot ismerkedtünk,majd személyes találkozóra is sort kerítettünk,ahol megcsókolt,majd megkérdezte hogy lennék e a barátnője.Én igent mondtam mert szeretem.Mostanában viszont szinte nincs közös téma olyan minthavmár minden dolgot megbeszéltünk volna,telefonba is rengeteg csönd van,facebookon is van olyan hogy csak hangulatjelet küldözgetünk egymásnak,semmi szellemi tartalma nincs a beszélgetésnek.Hallottam ilyen esetről nem is egyszer,de azok sokkal hosszabb kapcsolatokban alakultak ki.Miért fulladt ez ki ennyi idő után?Mit tanácsoltok?Szakítani semmiképp sem szeretnék valami más megoldást várok :) Előlre is köszi!

16/L 17/F



2016. aug. 30. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nyíljatok meg egymás előtt, és bízzatok a másikban, akkor akármiről tudtok beszélgetni
2016. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
éleszd ujra a beszélgetéseket és tereld olyan téma felé ahol van közös pont 16/f
2016. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!