Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és hölgyek! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és hölgyek! Miért nem vagytok képesek egyenesen és korrektül megmondani egy ismerkedés elején, hogy nem jövök be emberileg nektek, ehelyett megy a terelés meg játszmázás hónapokon át?

Figyelt kérdés

Számtalanszor megtörtént már ez a forgatókönyv velem, és a mai napig nem értem, hogy, mit profitál ebből a másik oldal. Mert ha egyértelműen feszélyezi a társaságom, vagy nem tud elképzelni semmi komolyabbra akármilyen okok miatt, akkor nem volna-e korrektebb és fájdalommentesebb ezt még az elején tisztázni, ehelyett, hogy hónapokon át megy a hitegetés meg a színjáték? Egyenes és korrekt hozzáállással nem pazarolnának a felek egymásra fölöslegesen időt és energiát, ha alapból reménytelen a dolog nem kompatibilisek etc.

Egyáltalán, meg lehet lehet-e bízni ezek után abban, amit egy nő állít és tesz?



2012. nov. 21. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem milyen jogon általánosítasz. Engem nem is ismersz. Tehát miért kell minden nőt egyből szidni?
2012. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőnek igaza van!Azért,mert te ezt tapasztaltad eddig nem biztos,h minden nő ilyen...:)
2012. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden nő egyforma...
2012. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Talán azért, mert az elején még bizik abban, hogy talál benned értéket, ne adj' Isten: szeretnivalot. Csak egy idö után jön rá, hogy minden perc pocsékolás volt.
2012. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
mi tortent kerdezo, ami igy felzaklatott? :( hany eves vagy, hogy igy altalanositasz?
2012. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
A 4-esnek annyiban igaza van,h ha meg esélyt sem adna akkor meg az lenne a baj...
2012. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Ti férfiak miért gondoltok folyton a szexre? Na, körülelül ugyanilyen ostoba, általánosító kérdés ez is. Kérdezd meg attól, aki így viselkedett veled.


21/L

2012. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
mi az hogy idopazarlas??? szoval csak dugni kell?? a randik, a beszelgetesek mind odopocsekolas?? nagyon rossz hozzaallasod van!!
2012. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Én meg azt nem értem, miért nem lehet a kérdésre válaszolni ahelyett, hogy általánosítással b@szogatjátok a kérdezőt. NEM rólatok van szó, mivel nem is ismer titeket, csak volt pár pechesebb története. A "vagytok" kifejezés ez afféle szófordulat tudjátok? Pillanatnyi sértettségből eredő felszínes általánosítás, nincs valós mögöttes tartalma, tehát senki nem vádol titeket semmivel.


Kérdésre válaszolva pedig szerintem minél többet nyavajogsz, annál inkább kapod vissza a dinamót a csajoktól. Szrj az egészre és meglátod magától megtalál a ménkű))) Sok sikert!

2012. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is hülye voltam, és hárítottam. Úgy gondoltam, hogy nem akarom megbántani szegény srácot...aztán rájöttem, hogy ezzel talán jobban megbántom, mert reményt adok neki. Szóval ma már nyugodt szívvel megmondom, hogy "szerintem nem illünk össze", vagy egyszerűen csak "sajnálom, de nem hinném, hogy jó ötlet lenne"


De az is tény, hogy a pasik sok mindent félreértenek. Ha egy nő, lány kedves velük, akkor már rögtön úgy gondolják, hogy ebből lesz valami. És ha mégsem, akkor jön a panasz, hogy az aljas ribanc becsapta őket.

Erre az a véleményem, hogy egy egyszerű emberi gesztusba nem kell túl sokat beleképzelni, és akkor nem érhet csalódás.

2012. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!