Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok, és mikor a...

18 éves vagyok, és mikor a barátnőmmel (20) vagyok, nincs megfelelő mervedésem.2 és fél hónapja vagyunk együtt, kapcsolatunk elején, ha már csak smárultunk is, akkor rögtön állt a léc. Mi lehet most a baj? Mért nem jövök kellő izgalomba?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer próbáltunk szexelni, de nem tudtam kellő izgalomba jönni, pedig nagyon szeretem, és külsőleg is nagyon bejön. Próbáltuk már úgy hogy előtte verte nekem, másodjára pedig már orálisan is rásegített, de ígysem volt az igazi. Ja és eddig csak nála próbáltuk, nem tudom, hogy ez számít-e valamit. Légyszíves válaszoljatok!
2009. aug. 27. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
szerintem rástresszeled magad a szexre! Nézzetek meg gagyi tantra dvdt! Nem kell bedugnod...ne csak magdra gondolj, hanem a lányra is. Kössétek be egymás szemét, üljetek le egymással szemben, csak a térdeitek érjen egymáshoz, símogassátok egymást, kezdetben ne ott!!!
2009. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ő az első szexpartnered? Szerintem tudat alatt zavar, hogy idősebb nálad, és az elvárásai megrémítenek. Lazíts!
2009. aug. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lehet az oka. Ez 100%, hogy azért van, mert nem tudsz kellőképp ellazulni.
2009. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

jajj ilyen nállunk is volt... nincs semmi baj, nem lesz ott probléma... most hagyjatok egy kis szünetet, pár napig ne talizzatok, aztán ha már nagyon hiányoztok egymássak akkor lehet menni fog.

lehet h anyira stresszelsz v annyira várod v nem tudsz odakoncentrálni mert nálla vagytok. ezen lehet változtatni:) menjetek el hozzátok, kezdjétek el, szépen húzd ameddig csak birod, és utánna...

am nincs semmi bajod, csak izgultál... próbáljátok ujra:D nállunk is volt ien, és néha még most is megesik h annak ellenére h kiván, a szerszáma más életetél...:)

2009. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok.:D Már azt hittem valami szervi problémám van.XD
2009. aug. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!