Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánnyal barátok vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal barátok vagyunk, abból lehet komolyabb, pl hosszabb távú kapcsolat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól függ.
2016. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet
2016. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet simán. De nem biztos hogy a lány is ezt szeretnè.
2016. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha próbálkoztatok már előtte,akkor nagyon kevés rá az esély.(Főleg,mert gyakran azért nem sikerülnek a kapcsolatok,mert valamelyik fél nem szeretné.)

De ha még a lány soha nem tett utalások,hogy nem jössz be neki,könnyen meglehet,hogy lehet éppen arra vár,mikor hívod el randizni.

Én lány vagyok,nekem van olyan srác is,akivel csak barátok maradunk,de van olyan barátom is,aki évekkel később még férjem is lehetne ha rajtam múlik.:)

2016. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani, hogy fiú és lány között nincs barátság, az egyik mindig többet akar.
2016. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!