Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, teljesen érdektelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen érdektelen?

Figyelt kérdés

Van egy lány -akibe lehet szerelmes vagyok- és életembe először "ráírtam".


A beszélgetés lassan folyt, sokszor több napig várt a válasszal (közben fenn volt, de "nem látta" az fb szerint), ami nagyjából úgy íródott ahogy az én előző üzenetem (viccesre vicces, általánosra általános válasz). Egy pár napja aztán meguntam és rövidre zártam a dolgot egy viszonylag illetlen lezárással (ekkor meg viszonylag hamar jött a válasz). Kérdéseket nem igazán tett fel.


Szerintem nem igazán érez az irányomba semmit bár tény, hogy én sem tettem meg ugyanezt, csak burkolt formában, amit nem biztos hogy értett.


A kérdésem az, hogy az ügy teljesen elveszett, és ha igen hogyan felejtsem el az egészet? Tapasztalatlan vagyok nagyon, az öregebbek biztos jót nevethetnek az egészen, de hát ez van. :)


2016. aug. 30. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! 29 vagyok, férfi, egyedülálló. Nem, egyáltalán nem nevetek rajta, semmi baj nincs ezzel.


Annyit elárulok, hogy az Fb "ráírásoktól" nem kell sokat várni, még csak levelezésnek, sem nevezhető, hiszen nincs megszólítás és elköszönés legtöbbször, továbbá a válaszokat nem az egész üzenet elolvasása, átgondolása után, külön megszerkesztve írják. Ez csak csetelés.


Mi lenne, ha élőben is próbálnál vele beszélgetni?

2016. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adelll ***** válasza:

Tobb lehetoseg van.. Lehet h jol erzed es nincs eselyed es ugymond muszalybol valaszolgatott. De az is lehetseges h csak elfoglalt napkozbe vagy nem szeret messengeren beszelni.

Lenyeg h persze ez jelent valamit de azert nem kell emiadt feladni.

2016. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valljam be neki, hogy szeretem/szeretném megismerni, aztán majd lesz valami? Szerintem nem olyan aki szétkürtölné, de ha nem a válasz, akkor az elég ciki lenne vele a jövőre nézve.
2016. aug. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!