Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsam meg vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam meg vele a kapcsolatot? Teljesen érdektelen.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel aztán össze jöttünk.Hirtelen jött az egész még csak most kezdek rá jönni,hogy valójában csak megakart szerezni és újabb strigulát tenni a falára.Csókig mentünk el csak,tehát részben sikerült is neki.

Egy pár napja úgy érzem,hogy egyáltalán nem érdeklem,a legutóbbi talink végén le akart rázni magáról,úgy érzem van neki más mellettem.

Tegnap kérdezte,hogy van-e kedvem találkozni,írtam,hogy igen.Írta,hogy itt és itt lesz,az egyik helyszínre írtam,hogy nekem jó,de kitérő válaszokat adott így nem tudott megvalósulni a tali.Aztán írta,hogy holnap is jó neki.Ez megnyugtatott.Este beszéltünk aztán mondta,hogy a mai napot még meg kell,hogy beszéljük,mert nem biztos,hogy tudunk talizni mennyire elfoglalt.De majd rám ír,még nem írt,szerintem nem is fog...Én megakarom vele szakítani a kapcsolatot,mert ennek így nincs értelme,de ebben a helyzetben nem tudom,hogy hogyan hisz nem érdeklem...


Köszönöm előre is.



2014. szept. 12. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Töröld, tiltsd minden létező helyről.
2014. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy tipikus? Sok van belőle? :(
2014. szept. 12. 10:03
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt akarom,h átérezze,h neki is rossz legyen,ha már így viselkedett...
2014. szept. 12. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:
de akkor miért mondtál igent a találkozóra? nem értelek.
2014. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi extra nincs... Töröld
2014. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja rosszul érezni magát, főleg ha más is van neki rajtad kívül. Ne játszmázz, csak hagyd ott.
2014. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem játszmázni akarok nyilván...
2014. szept. 12. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy neki is rossz legyen, az már játszmázás.
2014. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tipikus, igen, sok van belőle. Ne hagyd magad, értékes nő vagy!! Ő pedig egy értéktelen bunkó. Még most szakítsd meg vele a kapcsolatot, tuti nem csak te vagy neki.
2014. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha újból ír, ne is válaszoljál neki!!! De soha többet!
2014. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!