Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Attól félek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Army0231 kérdése:

Attól félek, hogy a barátnőm megcsal a koleszban. Most lesz 9. -es és koleszos lesz. Tudom hogy hűséges de még is fenn áll a veszélye mert még is csak kollégium. Már 2 éve vagyunk együtt, lehet nem kéne félnem de ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
A helyedben én is félnék, de ha 2 éve együtt vagytok nem hiszem hogy megcsal
2016. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, örök igazság, hogy azt viszik, aki lehet.

A veszély mindig fennáll, nem csak a koleszban. Férfiak mindenhol vannak.

A hűség viszont nem annak kérdése, hogy hol van, és hány ellenkező nemű veszi körül. Mindössze azon múlik, hogy mennyire szeret és becsül téged.

2016. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2-es vagyok ***** válasza:
27%

Én kolis vagyok, és azt mondom, jogosan hiszed, és van is rá okod :/ Elég sok olyan lányt ismerek, akit el sem lehetett választani a pasijától, de mikor kolis lett, ugye kevesebbet találkoztak, hiányzott neki a szeretet és jobban közeledett másokhoz..

De! Ha nincs elhanyagolva (Bár godolom a koli messze van Tőled is) akkor nem lesz probléma :)

2016. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
én részben emiatt szakítottam egy éve barátommal, mert ő is folyton mondta hogy n menjek, meg, hogy így lesz meg úgy lesz, hozzátenném azóta se jöttem össze senkivel és nem azért mert nem volt rá lehetőségem, szerintem próbálj megbízni benne, ha nem akarod, hogy vége legyen 16/l
2016. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
lepontozták az egyik elottem szólót pedig 100% osan igaza van! a koleszos lányok megváltoznak. én nekem koleszos lány sose kell. egyel akartam osszejonni kiderult hogy rajtam kivul 4 koleszos srác kefélgeti holott normális volt a csaj aztán jottek a cuccok is. neeem nekem koleszos nem kell azok nem normálisak :) vannak kivételek de az 10000bol 50 ha van akkor sokat mondok!
2016. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!