Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam biztosan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam biztosan hogy szerelmes vagyok és ez nem csak olyan fellángolás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, tavaly nagyon jóban voltunk aztán már akkor éreztem azt hogy vágyok a társaságára, mindig vele akartam lenni és mindig ő járt a fejemben. Aztán egy hülyeségen összevesztünk. És akkor úgy mond elfelejtettem nem gondoltam rá. De most így suli kezdésen kibékültünk és ez az érzés újra előjött..folyton csak rá gondolok. L16
2016. szept. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel kiderül. Várj. És ha nem múlik el 2-3 hónapig, akkor szerelem vagy tetszés
2016. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rég ismered és belsőjét is szereted nem csak a külsejét, akkor lehet szerelem.
2016. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azt megérzed
2016. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az érzelmeid nem enyhülnek, nem "unsz rá", és 3-4 hónap múlva is ugyanúgy tetszik, akkor szerelem.

De ezt neked kell érezned, mi innen nem tudjuk száz százalékra megmondani.

2016. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!