Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy így érzem? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzem? Ti hogy döntenétek a helyében?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány (16 éves) aki nagyon szimpatikus és ő is kedvel engem. Úgy érzem simán össze jönnék vele DE (és itt jön a probléma) úgy érzem h a legjobb barátja miatt aki fiú, nem lehetne rendes kapcsolat ebből. Egyszerűen a sráccal annyira összeillenek hogy az nem igaz. Nem tudnám elviselni hogy lenne még egy fiú aki legalább annyira fontos lenne neki mint a párja.Ha valaki nem ismeri őket simán azt hihetné hogy együtt vannak.Egyszerűen nem bírnék egy olyan kapcsolatban élni ahol van egy úgymond 3. fél is mégha tényleg nem is éreznek semmit egymás iránt. teljesen tanácstalan vagyok mert a lány szinte tökéletes de ezt egyszerűen így nem bírnám, arra pedig sohasem tenném ki hogy választania kelljen. Ha valaki volt hasonló helyzetben annak a tanácsa nagyon sokat segítene. 17\f
2016. szept. 2. 16:57
 1/5 anonim válasza:

Próbálj meg vele összejönni.

Szerintem te fontosabb lennél neki ha "hivatalosan" járnátok!

Sok sikert és ne csüggedj,fel a fejjel!! :):D

2016. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 2. 17:17
 3/5 anonim válasza:
Ugyan :)
2016. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálkozz :)
2016. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem de hagyd annyiban. Ez az ő dolga lesz , hogy hogyan kezelje. Neked csak annyi dolgod lesz , hogy próbálsz benne bízni.
2016. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!