Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mit fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit fog dönteni? Ti az ő helyében, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
1éve szakítottunk az első nagy szerelmemmel.Nagyon megbántott a szakítás után,de még mindig ő hiányzik.Pár hete megkeresett,hogy hiányzom neki és most van egy hetünk átgondolni akarjuk e újra vagy nem.Attól félünk,hogy előjönnének a régi veszekedések,sérelmek.Ellenkező irányba járunk suliba,ez is közénk állhat ha megpróbáljuk újra.Én már eldöntöttem,hogy szeretném vele újra.Szerintetek ő hogy dönt?A szívére hallgat vagy az eszére 1év szenvedés után?
2014. jún. 4. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy megdug, ez a varázs el fog múlni felette és utána se híre se hamva nem lesz az egésznek.
2014. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán hiányzol neki, akkor valószínűleg megbocsájtott. Kezdj vele tiszta lappal és soha ne hozd fel a régi dolgokat.
2014. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az eszemre hallgatnék, nem azért szakítok valakivel, mert később újra akarom kezdeni, hanem mert nem működött a kapcsolatunk
2014. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WheneverYouWant ***** válasza:

gratulálok az észjárásodnak.. ha az egy évet amit te szenvedésnek nevezel vissza szeretnéd hozni...

Meg ahhoz is gratulálok hogy az közétek tud állni ha más irányba jártok suliba...

Semmi értelme hagyd a fenébe...

2014. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok az értelmezésedhez.Ha nem értesz semmit akkor kérlek ne pofázz :) Értelmes válaszokat szeretnék. :) Köszi.
2014. jún. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!