Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mire véljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Már el is hívtam randizni még anno bele is egyezett de mikor írtam neki nem írt vissza fb-n.

Azóta el is hidegültem tőle de mivel minden nap látom megint szerelmes vagyok belé.Az egyik mondatára spontán válaszoltam rögtön is egy perverz/vicces beszólást és mikor elsétáltam mellette hallom hogy a haveromnak mondja hogy "Biróm ezt a gyereket".Lenne nála esélyem?


2016. szept. 2. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Simám. GL&hf
2016. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hogyan hívjam el,mert nem igazán akarom másodjára is elhívni.Félek hogy beégek.
2016. szept. 2. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd,nekem nem úgy tűnik minta akarna is valamit tőled,mivel ahogy gondolom van barátja,de ez még nembiztos ezt még csak kiszámítottam.Hogy lehetséges,még próbálkozz egy darabig.Amit tett "Bíróm ezt a gyereket" azt legtöbben,lenézésnek mondják.15/f voltam "Monolis"
2016. szept. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!