Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye annak hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy a legelső barátommal maradok életem végéig?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

50%

vagy igen, vagy nem

2016. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy kit választasz, még hogy milyet. Minden tőled függ, ami veled tortenik, azért mind te vagy a felelős.
2016. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
1:10 000 000 000kb
2016. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy lesz ahogy akarjátok de ha nem megy ne erőltessétek nehogy akkor bánjátok meg mikor már késő
2016. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok, de nyugi ne félj. Majd sok-sok év múlva, mikor már férjed lesz és gyerekeid, vissza gondolsz az első barátodra és nem fog fájni, hogy már nem vagytok együtt. Csak mosolyogni fogsz rajta, hogy szép volt jó volt, de még fiatalok voltatok ahhoz, hogy ez sokáig tartson.

Tudom milyen érzés, én 4 évig voltam együtt az első barátommal és hallani se akartam arról, hogy nem vele élem le az életem, de most sokkal boldogabb vagyok mint akkor. De ezen tök fölösleges paráznod, mert vagy együtt lesztek vagy nem. Ez nagyon sok mindentől függ. A lényeg, hogy most vele vagy és ennyi. :)

2016. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!