Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldhatnám meg, hogy együtt lehessünk?

Figyelt kérdés

Tegnap csokoloztam azzal a fiuval, akibe mar regota szerelmes vagyok. O is szeret engem es egyutt akarunk lenni. Ezzel csak az a baj, hogy nem engednek el otthonrol, nem lehet baratom, nem bulizhatok stb. es igy nem sok esely van ra, hogy egyutt lehessunk. Egyikunknek se lenne jo, hogy bujkalnunk kell es azt varjuk, hogy mikor bukunk le. Nem mernem elmondani a szuleimnek, valoszinu nekem annyi lenne. Nagyon felek.. Nagyon szeretem ot es vele akarok lenni. Meg nem vagyok 18, addig meg nem tudok varni. :(

16/L


2016. szept. 4. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Csak viszked... Gondolkozz egy kicsit szerintem mielőtt cselekszel a szüleidet meg üdvözlöm csoda hogy vannak meg ilyen szülők.
2016. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem te valamit felreertettel :D

"Egyutt akarunk lenni" alatt nem szexet ertek -.-

2016. szept. 4. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!