Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki? 14/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? 14/F

Figyelt kérdés
Má 2 napja chat-elek vele facebook-on és semmi olyat nem ír, hogy pl hagyj már.. stb. ezek nincsenek... nekem tetszik szerintetek neki tetszek? (Találkoztam már vele 2x (iskolában))

2016. szept. 4. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, lehet ennyiből megmondani, csak azert mert kulturaltan viselkedik és nem mondja, hogy "hagyjá má" attól még nem biztos, hogy tetszel neki.
2016. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jól elbeszélgetünk, egyből vissza ír. (suliban szemeztünk 1-2x) megtudom nevetetni...
2016. szept. 4. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől még egyaltalan nem biztos. Kérdezd meg tole hogy van e jelenleg kiszemeltje
2016. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy barát is meg tud nevettetni és egy baráttal is jol el lehet beszelgetni, udvarolj és elválik.
2016. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt tanácsolnám neked ,hogy előbb ismerd meg jobban .Személyesen .Hisz ennyiből még nem derül ki semmi .Mivel egy kapcsolat nem csak chatből áll.Ez neked is és neki is jobb lenne .Hajrá :)
2016. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!