Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kövér lányként sosem lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányként sosem lesz esélyem szerelemre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és hát túlsúlyos. Van egy mellékvese betegségem amire egyszerűen az orvosok képtelenek gyógyszert felírni és így nem bírok lefogyni. Pedig próbálkozok. Így sose fog senki sem szeretni?
2016. szept. 5. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak egy csomóan, akik a nagyobb lányokra buknak, csak jó helyen kell őket keresni
2016. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neaggódj a normális sracoknak nem a külső az első!
2016. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. :) Nem lesz semmi baj. :) A NORMÁLIS fiuk úgysem a külsőt nézik. és ha a belsőd elragadó, akkor nincs semmi gond. Csak türelem kell. :)
2016. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sajnos ez nincs így. Emberszámba se veszik azt, aki nem születik szépnek.
2016. szept. 5. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nagyon igaz.Ha nem vagy szép már emberszámba sem vesznek.

Akarmilyen aranyos,vicces,kedves vagy.

Mindenki kulso alapjan itel


Egy sors társ

2016. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A külső megfog, a belső megtart (a jó szex hozzáláncol) - szokás mondani.

A külső tényleg "megfog" a genetikailag kódolt pozitív reakciók miatt amit az "egészséges" "szaporodáshoz előnyös" vonások váltanak ki belőlünk, de azért ezen már túlnőttek az emberek valamelyest hálistennek.

Klisés, de légy önmagad elsősorban. Ha azzal foglalkozol hogy tetszhetnél másoknak és hogy jöhetnél össze valakivel vagy "mi lesz ha nem..." meg "mi van, ha soha..." akkor

1. elfecséreled a saját életed azzal, hogy aggódsz

2. valószínűleg ezzel elszalasztod azt is, hogy észrevedd mikor valami olyan lehetne amit szeretnél.

Két tanácsom lenne:

-Próbálj meg minél egészségesebben élni, hogy megtaláld a határt ahol te megtettél mindent diétától a testmozgásig, mert sokszor a betegségekből fakadó túlsúly tudat alatt ürüggyé válik és demotiválja a változásban az embert. Véletlenül se csodadiétákat próbálgass, hanem normális tápérték és kalória alapút, az ami biztosan működik.

-Próbálj magadra figyelni. Na nem úgy mint ahogy az előbb írtam, az arról szólt, hogy kihozd a legjobbat magadból, ez meg arról szólna most, hogy keresd meg ki is vagy igazából... Az igazi szerelem nem úgy jön ha keresed, hanem ha olyan életet élsz ami boldoggá tesz, mert akkor valami olyan közben találod meg amit szeretsz csinálni, akár egy hobbit űzve, akár a természetjárás, akár egy koncert alatt és így alapból az életed része lesz :)


Senki sem fog azért szeretni mert azt akarod, hogy szeressen, sem azért, mert teszel érte. Szeretni azért lehet valakit amilyen és bármilyen hihetetlen is, a belső dolgok tényleg elhomályosítják a külsőt ha megvan a közös hullámhossz.


Sok szerencsét, kitartást és sok boldog napot addig is amíg össze nem találkozol valakivel akivel összeilletek végül :)

2016. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy érzem, hogy ez nekem sose fog összejönni:(

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, még jöhetnek nyugodtan! (Mindenkinek nyomtam a zöld kezecskét:))

2016. szept. 5. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyan igy vagyok. Csak én már ketdek beletörődni hogy soha nem fog nekem összejönni.

Amugy kitudja neked leht összejön. Sok sikert:D

2016. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én képtelen vagyok beletörődni!:)
2016. szept. 5. 21:09
 10/11 anonim válasza:
Mindenkinek más az ízlés :) szóval ne aggódj. Persze, hogy fognak szeretni:D
2016. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!