Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya, kövér lányként kihozom...

Csúnya, kövér lányként kihozom magamból a legjobbat, így már van esélyem a nagy szerelemre?

Figyelt kérdés
Személyiségre szerintem nagyon rendben vagyok, izgalmas a lelkivilágom, értelmes vagyok, jól lehet velem beszélni. Eddig azonban a külsőmmel nagy bajban voltam,mert karakteres, már-már csúnya arccal lettem megáldva, és egy jó 15 kg plusz van rajtam. Eddig azt hittem, túlsúlyosan nem lehetek csinos, de most új frizurát csináltattam, és elkezdtem nőies, csinos ruhákat, szoknyákat hordani, és nagyon csinosnak látom magam! Úgy érzem, ezekben a nőies göncökben nem is látszik a túlsúlyom, és az új haj is jobban áll. Szerintetek így már lehet esélyem, vagy a túlsúly így is hátrány lesz, akárhogy palástolom?
2014. ápr. 17. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van akinek ez jön be. És hiába palástolod mindenki látja, a lényeg azon van, h ne öltözködj ízléstelenül.
2014. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

'Eddig azt hittem, túlsúlyosan nem lehetek csinos, de most új frizurát csináltattam, és elkezdtem nőies, csinos ruhákat, szoknyákat hordani, és nagyon csinosnak látom magam!'


végülis sokkal egyszerűbb erről győzködni magad, mint fogyni :DD

2014. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

És az olyan emberek osztják az észt itt, mint ez a ratyi #2-es :):):)

SZerintem jól teszed, ha pozitívan állsz magadhoz, de elkéne a sport is és a szakszerű diéta. Értem ez alatt a cukor, kenyérfélék, kiiktatását.

2014. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem az evés öröme többet ér, mint a gebeség.
2014. ápr. 17. 19:24
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor viszont nyugodtan álmodozz tovább a nagy szerelemről, Titaniccal, naplementével, satöbbi. Utána vegyél egy macskát, majd még egyet.
2014. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szóval nem a válasz. Értem, köszönöm a kommenteket.
2014. ápr. 17. 19:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért ez már mindenképp előrelépés. A súlyodon is tudsz változtatni, ha akarsz, de van, akinek pont ez jön be, csak hát nem azok vannak többségben.
2014. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem gebének kell lenni, hanem egészséges méretűnek. Neked a fejedben vannak problémák leginkább, a "nagy szerelmed" megszerzése után úgy fogsz rá tapadni, mint a taplógomba, nehogy elveszítsd, nehogy elhagyjon egy "gebe" miatt. Ezzel viszont megint csak rontod az esélyeidet egy egészséges kapcsolatra. Nem fogsz megbízni a párodban, mert valójában magadban se bízol, magad elől is takargatnod, "palástolnod" kell a tested. Csak szeretnéd szeretni magad, hogy más is szeressen.
2014. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nem bántásképp, de fogyni nem úgy kell, h nem eszel. Tessék mozogni. Nem csak fizikailag fogod jobban érezni magad.

Gebének nem kell lenni, bár ha neked jó most így; akkor jó.

Lényeg h érezd jól magad.

2014. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
ja, osztom az észt, legalább megmondom az igazat ennek a szánalmas nőszemélynek, akiből hiányzik az akaraterő. és az főleg nagyon buta védekezési kísérlet, hogy rögtön a gebeséggel jössz. nemcsak kövérség és gebeség létezik... de ha neked a zabálás többet ér, akkor hajrá, álmodozz tovább! :)
2014. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!